Visas trīs Latvijas kamaniņu sportistes otrajā desmitā Oberhofas posmā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīna Ieva Vītola svētdien Oberhofas trasē Vācijā ieņēma 13. vietu Pasaules kausa posmā, Elīza Tīruma ierindojās 14. pozīcijā, bet Sigita Bērziņa – 19.vietā.

16. janvārī 14:38

Uzvaru izcīnīja austriete Madeleine Egle, divu braucienu summā finišējot minūtē un 24,074 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Vācijas sportiste Jūlija Taubica, zaudējot uzvarētājai 0,02 sekundes, bet trešo vietu ieņēma vāciete Anna Bereitere, no austrietes atpaliekot 0,265 sekundes.

Pirmajā braucienā starta laiku laboja Egle, taču otrajā braucienā vēlreiz starta laiku uzlaboja Bereitere. Egle arī bija līdere pēc pirmā brauciena, finišējot 41,994 sekundēs.

Bērziņai izdevās labs pirmais brauciens, taču neizdevās uzņemt pietiekoši lielu ātrumu, tāpēc pēc pirmā brauciena viņa ieņēma 14. vietu, no labākā rezultāta atpaliekot 0,449 sekundes.

Vītolai izdevās ātrs starts, taču vairākas kļūdas visas trases garumā neļāva ieņemt augstāku vietu par 19. pēc pirmā brauciena, atpaliekot 0,538 sekundes no ātrākā finiša laika.

Savukārt Tīruma, lai gan uzrādīja devīto ātrāko starta laiku, pēc pirmā brauciena ieņēma vien 17.vietu, zaudējot 0,502 sekundes.

Pirmajā braucienā starta laiku laboja Egle, kura arī bija līdere pēc pirmā brauciena, finišējot 41,994 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Taubica, atpaliekot 0,116 sekundes no Egles, bet labāko trijnieku noslēdza vēl viena Vācijas sportiste Natālija Gaizenbergere, kura līderei piekāpās 0,194 sekundes.

Otrajā braucienā Vītola nepieļāva kļūdas, kas ļāva uzlabot finiša laiku par gandrīz 0,3 sekundēm, taču divu braucienu summā viņa no uzvarētājas atpalika 0,646 sekundes.

Arī Tīrumai izdevās uzlabot savu rezultātu otrajā braucienā, taču pēc pieļautas kļūdas trases vidusdaļā viņa ierindojās par vienu vietu zemāk nekā Vītola, divu braucienu summā piekāpjoties 0,658 sekundes.

Tikmēr Bērziņai nesanāca veiksmīgs otrais brauciens, taču pēc pieļautas kļūdas izdevās izglābties no kritiena, kā rezultātā viņa atpalika 1,051 sekundi.