Vācijas biatlonists Dolls uzvar Pasaules kausa posmā distancē ar kopēju startu

Vācijas biatlonists Benedikts Dolls sestdien Antholcā Pasaules kausa posmā uzvarēja distancē ar kopēju startu.

22. janvārī 14:42

Dolls savu trešo uzvaru Pasaules kausa vērtējumā svinēja, reizi kļūdīdamies šaušanā. Viņš finišēja pēc 37 minūtēm un 14,9 sekundēm.

Otro vietu ieņēma Norvēģijas biatlonists Juhanness Tīngnēss Bē, kurš ar trim soda apļiem finišēja 31,3 sekundes aiz Dolla.

Trešais minūti un 28,8 sekundes aiz uzvarētāja bija Bē tautietis Sturla Holms Lēgreids, kurš šautuvē “nopūdelēja” trīs šāvienus.

Ceturtais finišēja francūzis Antonēns Gigonā, piektais – vēl viens norvēģis Sīverts Bakens, bet sestais – soms Tero Sepele.

Kopvērtējumā pēc divām no četrām sacensībām distancē ar kopēju startu ar 96 punktiem vadībā ir izvirzījies Dolls. Otrais ar 88 punktiem ir francūzis Kentēns Fijons-Majē, trešais ar 76punktiem – norvēģis Tarjei Bē.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc 15 no 22 sacensībām vadībā ar 636 izcīnītiem punktiem ir Fijons-Majē, otrajā vietā ar 501 punktu ir viņa tautietis Emiljēns Žakelēns, bet trešajā vietā ierindojas Tarjei Bē ar 486 punktiem. Latvijas sportisti šosezon pie punktiem nav tikuši.