Vintenbergā Martins soli aiz pjedestāla, Tomass – septītais

Latvijas skeletonists Martins Dukurs Pasaules kausa ceturtā posma sacensībās Vintenbergas trasē izcīnīja ceturto vietu, bet Tomass Dukurs ieņēma septīto pozīciju.

2021. gada 10. decembrī 13:45

Divu braucienu summā ātrākais bija Krievijas skeletonists Aleksandrs Tretjakovs, kurš finišēja minūtē un 51,05 sekundēs. Otro braucienu Krievijas sportists trasi veica 55,50 sekundēs, un par vienu sekundes simtdaļu laboja iepriekšējo trases rekordu, kuru 2015.gadā uzstādīja Martins Dukurs.

M.Dukurs divus braucienu summā finišēja minūtē un 51,7 sekundēs, zaudējot 0,65 sekundes. Viņš uzrādīja ceturto labāko laiku otrajā braucienā un astoto ātrāko starta laiku.

Savukārt T. Dukurs divu braucienu summā finišēja vienā minūtē un 51,95 sekundēs, piekāpjoties 0,9 sekundes. Otrajā braucienā viņam izdevās uzlabot finiša laiku, uzrādot astoto ātrāko laiku.

Otro vietu divu braucienu summā ieņēma Vācijas sportists Aksels Jungks, uzvarētājam zaudējot 0,29 sekundes, bet viņa tautietis Kristofers Grothērs, kurš no Tretjakova atpalika 0,59 sekundes, ierindojās trešajā vietā.

Pirmajā braucienā labāko laiku uzrādīja Tretjakovs, finišējot 55,55 sekundēs.

M.Dukurs trasi veica 55,97 sekundēs, ierindojoties astotajā vietā, un no Krievijas sportista atpalika 0,42 sekundes, T. Dukurs Tretjakovam piekāpās 0,5 sekundes un ieņēma devīto vietu.

Otro vietu pēc pirmā brauciena ieņēma vācietis Aksels Jungks, kurš no labākā rezultāta atpalika 0,12 sekundes, bet trešajā vietā ierindojās Krievijas pārstāvis Ņikita Tregubovs, zaudējot 0,3 sekundes savam tautietim.

M.Dukuram pirmajā braucienā bija astotais starta numurs, bet T. Dukurs startēja 17. no 30 skeletonistiem.

M.Dukurs sezonu sāka ar otro vietu, piekāpdamies vien Aleksandram Tretjakovam no Krievijas, otrajā posmā viņš palika vien 11.pozīcijā, bet trešajā izcīnīja trešo vietu. T.Dukura aktīvā pirmajos posmos ir 16., 18. un septītā pozīcija.

Kopvērtējumā pirmās divas vietas vāciešiem, trešais ir Tretjakovs, kuram uz papēžiem min Martins, bet Tomass ir vienpadsmitais.