Tomass triumfē mājas trasē, Martins rupji kļūdās startā un finišē otrais

Latvijas skeletonists Tomass Dukurs piektdien Siguldas trasē izcīnīja uzvaru Pasaules kausa sestajā posmā un pirmo reizi šosezon kāpa uz goda pjedestāla, bet Martins Dukurs, ieņēma otro vietu.

2021. gada 31. decembrī 17:16

Otrajā braucienā T.Dukurs uzlaboja starta laiku un divu braucienu summā finišēja minūtē un 41,36 sekundēs, izcīnot pirmo vietu.

Tikmēr M.Dukurs otrā brauciena sākumā pieļāva kļūdu, kamanām izejot no gropes, un divu braucienu summā ieņēma otro vietu, savam brālim piekāpjoties tikai 0,06 sekundes.

Savukārt trešajā vietā ierindojās Dienvidkorejas sportists Seungi Jungs, kurš no labākā rezultāta atpalika 0,37 sekundes.

Otrajā braucienā trases starta rekordu laboja Ķīnas sportists Iņs Džens, veicot to 4,43 sekundēs.

M.Dukurs pirmajā braucienā trasi veica 50,31 sekundē, kā arī uzrādīja piekto ātrāko starta laiku.

Tik pat veiksmīgs brauciens bija arī T.Dukuram, piekāpjoties brālim vien 0,36 sekundes. T.Dukuram izdevās 12.starta laiks.

Savukārt otro vietu pēc pirmā brauciena ieņēma Seungi Jungs, kurš uzrādīja ātrāko starta laiku 4,50 sekundes un no labākā rezultāta atpalika 0,33 sekundes.

Tomasam šī ir otrā uzvara pasaules kausa posmos, kamēr Martinam līdz savai jubilejas 60. vēl ir jāpagaida.

M.Dukurs sezonu sāka ar otro un 11.vietu Īglsas trasē. Altenbergā viņš svinēja uzvaru un ierindojās trešajā vietā, bet Vinterbergā bija ceturtais. T.Dukura aktīvā posmu secībā ir 16., 18., divas septītās pozīcijas un astotā vieta.