tv3.lv

Tērauda Siguldā paliek uzreiz aiz svītras un nekvalificējas otram braucienam

Endija Tērauda piektdien Siguldas trasē pēc pirmā brauciena ieņēma 21.vietu Pasaules kausa skeletonā sestā posma sacensībās un nekvalificējās otrajam braucienam.

2021. gada 31. decembrī 12:54

Neskatoties uz to, ka Tērauda aizvadīja salīdzinoši labu braucienu un nepieļāva kļūdas, viņa nespēja uzņemt pietiekoši lielu ātrumu un no labākā rezultātā atpalika 1,29 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmajā braucienā labāko rezultātu uzrādīja Austrijas sportiste Janīne Floka, kura trasi veica 52,15 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās beļģiete Kima Meilemansa, austrietei piekāpjoties 0,21 sekundi, bet labāko trijnieku noslēdza Krievijas pārstāve Jūlija Kanakina, kura Flokai zaudēja 0,31 sekundi.

Arī divu braucienu summā uzvaru izcīnīja Floka, kura finišēja minūtē un 44,64 sekundēs. Otro vietu ieņēma Kanakina, uzvarētājai piekāpjoties 0,17 sekundes, bet trešā bija Nīderlandes sportiste Kimberlija Bosa, kura no austrietes atpalika 0,34 sekundes.

Trases starta rekordu otrajā braucienā laboja Krievijas sportists Jeļena Ņikitina, veicot startu 4,84 sekundēs.

Kopvērtējuma līdere pēc sešiem posmiem ar 1165 punktiem ir nīderlandiete Kimberlija Bosa, otrajā vietā ierindojas austriete Janīne Floka, kura izcīnījusi 1129 punktus, bet labāko trijnieku noslēdz Vācijas sportiste Tīna Hermane ar 1124 punktiem. Tērauda ieņem 21.vietu ar izcīnītiem 386 punktiem.

Latvijas pārstāve pirmajos divos posmos, kas notika Īglsas trasē, netika pie otrā brauciena, ierindojoties attiecīgi 22. un 23.pozīcijā. Priekšpēdējā posmā Altenbergā tika izcīnīta 17. un 19.vieta, bet pa vidu abiem posmiem Vinterbergā – 22.vieta.

Vīriem pirmais brauciens sāksies plkst.14.30, bet otrais – pusotru stundu vēlāk. M.Dukuram ticis astotais starta numurs, bet T.Dukuram – desmitais 31 skeletonista konkurencē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm