Tērauda nekvalificējas PK pirmā posma otrajam braucienam

Latvijas skeletoniste Endija Tērauda piektdien nekvalificējās olimpiskās Pasaules kausa sezonas pirmā posma otrajam braucienam.

2021. gada 19. novembrī 17:42

Insbrukas trasē Īglsā notiekošā pirmā posma pirmajā braucienā Tērauda startēja kā pēdējā un finišēja 54,98 sekundēs, kas deva 22.vietu 25 sportistu konkurencē. Otrajam braucienam kvalificējās labākās 20 sportistes, bet Tērauda pirmajam divdesmitniekam zaudēja 0,11 sekundes.

Pirmajā braucienā ātrākā bija beļģiete Kima Meilemansa, kura trasi veica 53,75 sekundēs jeb 1,23 sekundes ātrāk par Tēraudu. Tuvākās sekotājas – nīderlandiete Kimberlija Bosa un krieviete Jeļena Ņikitina zaudē 0,12 sekundes.

Tērauda iepriekšējā sezonā bija vadošā pašmāju skeletoniste un piedalījās sešos no astoņiem Pasaules kausa posmiem, kopvērtējumā finišējot 14.vietā 39 sportistu vidū. Pirmajā posmā Siguldā viņa kā pirmā no Latvijas skeletonistēm kāpa uz goda pjedestāla, izcīnot trešo vietu.

Iepriekšējā Pasaules kausa sezonā Tērauda Īglsas trasē finišēja attiecīgi 11. un 15.vietā. Pasaules čempionātā viņa finišēja 20., bet Eiropas meistarsacīkstēs – 16.vietā.