tv3.lv

Skeletoniste Tērauda debijā pasaules čempionātā ierindojas 20.vietā

Skeletoniste Endija Tērauda piektdien Vācijā savā debijā pasaules meistarsacīkstēs ierindojās 20.vietā, kamēr uzvaras laurus plūca vāciete Tīna Hermana.

2021. gada 12. februārī 12:28

Četru braucienu summā uzvaru svinēja Hermana, kura pēdējā braucienā apsteidza savu tautieti Žaklīnu Lellingu, kas piekāpās par 0,11 sekundēm. Hermana par pasaules čempioni tika kronēta otro gadu pēc kārtas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Krievijas Bobsleja un skeletona federācijas (RBF) pārstāvē Jeļena Ņikitina bija trešā un uzvarētājai zaudēja 1,68 sekundes.

Tērauda startā sasniedza 18.labāko rezultātu, bet finišēja 20.vietā. Summā viņa uzvarētājai zaudēja 6,02 sekundes un ierindojās 20.pozīcijā. Latvijas sportiste tikai par mata tiesu kvalificējās ceturtajam braucienam.

“Bija lietas, kas bija labākas un kas ne tik labas,” trešo un ceturto braucienu sarunā ar Latvijas Televīziju teica treneris Gints Dzērve. “Beigas Endiju pamatīgi “izmētāja”, kā rezultātā ķiveres stikliņš ieplīsa.”

“Man un Endijai pēdējā braucienā patika apļa virāža. Mazais mērķis bija noturēties divdesmitniekā, kas arī izdevās. Protams, vienmēr gribas labāk,” piebilda Dzērve.

Pēc trim braucieniem līdere bija Vācijas pārstāve Žaklīna Lellinga, kura savu tautieti Tīnu Hermanu apsteidza par 0,17 sekundēm, bet Krievijas Bobsleja un skeletona federācijas (RBF) pārstāve Jeļena Ņikitina zaudēja 1,11 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tērauda trešajā braucienā startā bija 18.ātrākā, trases vidusdaļā pieļāva vairākas nelielas kļūdas un finišu sasniedza 20.pozīcijā. Viņa līderei zaudēja 4,47 sekundes.

Latvijas sportisti no labāko divdesmitnieka varēja izstumt Itālijas pārstāve Alesija Kripa, bet viņai padevās neveiksmīgs brauciens, kā rezultātā Tērauda bija pēdējā, kura kvalificējās ceturtajam braucienam.

Tērauda ceturtdien ieņēma 21.vietu pēc pirmajiem diviem braucieniem un ar šādu numuru startēja trešajā braucienā.

Pēc diviem braucieniem pirmais divdesmitnieks, kas dotu iespēju startēt arī ceturtajā braucienā, bija 0,14 sekunžu attālumā.

Pēc otrā brauciena par līderi kļuva mājiniece Žaklīna Lellinga, kura pēc pirmās dienas par 0,11 apsteidza Krievijas Bobsleja un skeletona federācijas (RBF) sportisti Jeļenu Ņikitinu. Pirmajā trijniekā ielauzusies vāciete Tīna Hermane, kura pēc pirmā brauciena bija 11.vietā, bet otrajā uzrādīja labāko rezultātu. Viņa tautietei zaudē 0,24 sekundes.

Tērauda līderei zaudēja 3,09 sekundes un apsteidza trīs sportistes, bet austriete Janīne Floka, kura kļūdījās pirmajā braucienā, ir tikai 15.vietā 2,25 sekundes aiz līderes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm