Netlaus un Veinbergs Eiropas kausa posmā finišē viens aiz otra

Krists Netlaus un Elvis Veinbergs otrdien Siguldā ieņēma attiecīgi septīto un astoto vietu Eiropas kausa posmā skeletonā, Valtam Smilgam ierindojoties 23.vietā.

2021. gada 14. decembrī 14:47

Netlaus pirmajā braucienā ieņēma desmito vietu, no līdera pēc pirmā brauciena krieva Dmitrija Grevceva atpalikdams par 1,31 sekundi, bet otrajā viņš sasniedza otru labāko laiku, summā no uzvarētāja Grevceva atpaliekot par 1,27 sekundēm.

Veinbergs abos braucienos finišēja septītais, summā ierindojoties astotajā vietā 1,34 sekundes aiz uzvarētāja.

Smilga no Grevceva pirmajā braucienā atpalika 2,65 sekundes, ieņēma 23.vietu 24 sportistu konkurencē un pie otrā brauciena, kurā piedalījās 20 labākie sportisti, netika.

Grevcevs cīņā par uzvaru par 0,53 sekundēm apsteidza otrā brauciena ātrākā laika īpašnieku vācieti Štefanu Retigu un par 0,95 sekundēm – tautieti Bogdanu Popovu.

Kopvērtējumā pēc septiņiem Eiropas kausa posmiem Netlaus ar 256 punktiem ieņem sesto vietu. Veinbergam ir 168 punkti un 12.vieta, Smilgam – 97 punkti un 22.vieta.