tv3.lv

M. Dukuram trešā, T. Dukuram septītā vieta Pasaules kausa trešā posma sacensībās

Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Altenbergas trasē Vācijā ieņēma trešo, bet Tomass Dukurs – septīto vietu Pasaules kausa trešā posma sacensībās.

2021. gada 3. decembrī 18:28

Martins Dukurs startēja kā sestais, trīsreiz iestūrēja apmalē, taču tobrīd sasniedza labāko laiku no sešiem startējušajiem – 56,05 sekundes. Pēc visu 28 skeletonistu finiša tas izrādījās trešais ātrākais laiks aiz diviem Vācijas sportistiem – Kristofera Grothēra un Aksela Jungka – kuriem latvietis zaudēja attiecīgi 0,28 un 0,18 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomass Dukurs veica labu braucienu līdz trases lejasdaļai, kur neprecizitāte pēc 14.virāžas noveda pie skeletona kontakta ar abām apmalēm. Braucienā viņš ieņēma ceturto vietu, līderim zaudējot 0,4 sekundes. Viņš apsteidza britu Metu Vestonu par trijām sekundes simtdaļām, bet sestais, Grothēram zaudējot 0,56 sekundes, bija austrietis Zamuels Maiers.

Grothērs sasniedza jaunu trases rekordu – 55,77 sekundes.

Otrajā braucienā Tomasam arī bija kļūdaina ceturtā virāža, kā dēļ zuda ātrums, kā arī vairākas sīkas kļūdiņas lejasdaļā, braucienā sasniedzot 11.vietu un divu braucienu summā – septīto. Viņš uzvarētājam Jungkam zaudēja 1,04 sekundes.

Arī Martins kļūdījās ceturtajā virāžā un trases augšdaļā zaudēja ātrumu. Arī izeja no 14.virāžas nepadevās ideāla, braucienā ieņemot trešo vietu un tādu pašu vietu ieņemot arī divu braucienu summā, uzvarētājam zaudējot 0,45 sekundes.

Divu vāciešu cīņā Jungks apspēlēja Grothēru, apsteidzot viņu par 0,11 sekundēm.

Ceturto vietu ieņēma krievs Vladislavs Semjonovs, piekto – viņa tautietis Ņikita Tregubovs, bet sesto, esot priekšā T. Dukuram divas sekundes simtdaļas, – trešais mājinieks Aleksandrs Gasners.

Pēc pirmajiem trim posmiem kopvērtējuma vadībā ir Vācijas skeletonists Kristofers Grothērs, kurš ar 635 punktiem ir līderis. Otrais ar 601 punktu ir Junkgs, bet trešais ar 546 punktiem – M. Dukurs, par diviem punktiem apsteidzot Semjonovu. T. Dukurs ar 344 punktiem ir pakāpies uz 14.pozīciju 31 braucēja konkurencē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm