tv3.lv

Brāļi Dukuri ārpus labāko desmitnieka PK Īglsas posmā

Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Insbrukas trasē Austrijā Pasaules kausa otrā posma sacensībās skeletonā divu braucienu summā ieņēma 11. vietu, bet Tomass Dukurs ierindojās 18.pozīcijā

2021. gada 26. novembrī 15:05

Otrajā posmā uzvaru dalīja trīs sportisti – brits Mets Vestons, vācietis Kristofers Grothērs un Ķīnas sportists Gens Veņcjans – , kuri divu braucienu summā finišēja minūtē un 46,04 sekundēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

M.Dukurs, kurš pēc pirmā brauciena ierindojās 11.vietā, divu braucienu summā ieņēma arī 11. vietu, uzvarētājiem kopā zaudējot 0,58 sekundes.

Savukārt T.Dukurs aizvadīja vienmērīgus abus braucienus, nepieļaujot smagas kļūdas. Pēc pirmā brauciena viņš ieņēma 18.vietu, taču, otrajā braucienā uzlabojot gan starta laiku, gan finiša laiku, nespēja pakāpties augstāk un divu braucienu summā ierindojās 18.vietā, uzvarētājiem piekāpjoties 0,98 sekundes.

Pirmā posma uzvarētājs Krievijas sportists Aleksandrs Tretjakovs pēc pirmā brauciena ieņēma vien 12.pozīciju, taču divu braucienu summā pakāpās līdz astotajai vietai.

Pirmajā Pasaules kausa posmā pirms nedēļas uzvaru izcīnīja Krievijas sportists Aleksandrs Tretjakovs, kuram Martins Dukurs piekāpās tikai 0,07 sekundes. Tomass Dukurs ierindojās 16.vietā.

Pasaules kausā pēc diviem posmiem kopvērtējuma līderis ar 425 punktiem ir Grothērs, 377 punkti ir Tretjakovam, bet 376 punkti – vācietim Akselam Jungkam. M.Dukuram 346 punkti dod septīto vietu, bet T.Dukurs ar 176 punktiem ir 19.pozīcijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Martins Dukurs iepriekšējo sezonu par īpaši veiksmīgu nosaukt nevar. Viņš desmito reizi karjerā uzvarēja Pasaules kausa kopvērtējumā, uzvarot pirmajos četros posmos, taču Eiropas čempionātā izcīnīja sudrabu pēc 11 zelta medaļām pēc kārtas, bet pasaules meistarsacīkstēs Vācijas trasē Altenbergā nācās samierināties ar tikai 16.vietu.

Tikmēr Tomass Dukurs, vienreiz posmā (Siguldā) kāpjot uz goda pjedestāla, Pasaules kausa kopvērtējumā finišēja trešais. Eiropas čempionātā viņam tika sestā, bet pasaules čempionātā – septītā vieta.

Iepriekšējā sezonā Insbrukas trasē tika rīkoti divi posmi pēc kārtas, abos uzvarot Martinam, pirmajā no posmiem uzvaru dalot ar Krievijas Bobsleja federācijas (FBR) pārstāvi Aleksandru Tretjakovu. Tomass Dukurs sev starta ieskrējiena dēļ neparocīgajā un īsajā trasē ieņēma attiecīgi desmito un astoto pozīciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm