tv3.lv

Aprīlī Murjāņos bobslejistu un skeletonistu atlasē tiks meklēti jaunie talanti

2019. gada 22. martā 12:05

Aprīļa vidū Murjāņu Sporta ģimnāzijā norisināsies jauno bobsleja stūmēju un skeletonistu atlase, informēja Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jauno bobslejistu un skeletonisti testi notiks sestdien, 13.aprīlī Murjāņu Sporta Ģimnāzijā plkst.12, bet ierašanās, sagatavošanās un reģistrācija paredzēta jau no plkst.11.

Vēlamais bobsleja stūmēju vecums ir no 16 līdz 26 gadiem, bet vēlamais augums – vismaz 175 centimetri.

Bobsleja atlases testu programmā būs 30 metru skrējiens gaitā un bobsleja trenažiera stumšana. 30 metriem gaitā kā vēlamais rezultāts ir uzstādīts vismaz 3,2 sekundes.

“Lai būtu arī iekšējā konkurence un turpinājums nākotnē, atkal tiek meklēti jauni talanti bobslejā un skeletonā. Nākamsezon ierindā atgriezīsies arī mūsu titulētākais bobsleja pilots Oskars Melbārdis, līdz ar to nepieciešami stūmēji arī viņa ekipāžām divniekos un četriniekos. Pats Melbārdis teic, ka negrasās atņemt labākos stūmējus Oskaram Ķibermanim, un viņš domā par jaunas komandas veidošanu. Latvijai nākamsezon vajag vismaz trīs spēcīgas komandas četriniekos, jo augstā līmenī startēs arī Ralfs Bērziņš, turklāt vēl ir vairākas jaunas ekipāžas Eiropas kausu apritē. Līdz Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm vēl trīs gadi un labākajiem stūmējiem jau no šīs atlases ir reāla iespēja kļūt par olimpiešiem,” teikts LBSF paziņojumā.

Tāpat tiek meklēti arī jauni talanti skeletonā, kur pretendentiem jābūt atbilstošākiem šī sporta veida specifikai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm