tv3.lv

Šici ieņem piekto vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

Latvijas kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici sestdien Oberhofas trasē Vācijā izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, taču saglabāja līderpozīcijas Pasaules kausa kopvērtējumā, bet Mārtiņš Bots/Roberts Plūme ierindojās 13.vietā.

15. janvārī 16:08

Divu braucienu summā uzvaru izcīnīja vācieši Tonijs Egerts/Saša Benekens, kuri divu braucienu summā finišēja minūtē un 22,651 sekundē. Otro vietu ieņēma vēl viens Vācijas duets Tobiass Vendls/Tobiass Arlts, no saviem tautiešiem atpaliekot 0,316 sekundes, bet labāko trijnieku noslēdza itāļi Emanuels Rīders/Zimons Kaincvaldners, uzvarētājiem zaudējot 0,451 sekundi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmajā braucienā Bots/Plūme pieļāva kļūdu trases vidusdaļā, taču izglābās no kritiena un trasi veica 42,13 sekundēs, no labākā rezultāta atpaliekot 0,799 sekundes un ieņemot vien 14.vietu pēc pirmā brauciena.

Tikmēr Šiciem pirmajā braucienā neizdevās veiksmīgi iebraukt pirmajā virāžā un trases atlikušajā daļā vairs nesanāca atgūt zaudēto. Tāpēc Latvijas duets ieņēma piekto vietu pēc pirmā brauciena, saglabājot cerības cīnīties par goda pjedestālu. Brāļi Šici finišēja 41,59 sekundēs un pirmā brauciena līderiem vāciešiem Egertam un Benekenam piekāpās 0,259 sekundes.

Otrajā pozīcijā pēc pirmā brauciena atradās Vendls/Arlts, tautiešiem piekāpjoties 0,16 sekundes, bet trešo vietu ieņēma Rīders/Kaincvaldners, kuri no labākā rezultāta atpalika 0,223 sekundes.

Savukārt otrajā braucienā Bots/Plūme brauca bez būtiskām kļūdām, kas ļāva uzlabot pozīciju divu braucienu summā. Latvijas ekipāža finišēja minūtē un 23,78 sekundēs, atpaliekot 1,129 sekundes no uzvarētājiem.

Brāļi Šici otrajā braucienā izlaboja kļūdu, ko bija pieļāvuši pirmajā braucienā, un divu braucienu summā finišēja minūtē un 23,143 sekundēs, uzvarētājiem zaudējot 0,492 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trases rekordu otrajā braucienā laboja Egerts/Benekens, to veicot 41,32 sekundēs, bet starta rekordu arī otrajā braucienā uzlabojaRīders/Kaincvaldners.

Pasaules kausa kopvērtējumā, skaitot arī trīs Sprinta kausa sacensības, brāļi Šici joprojām atrodas līderpozīcijās ar izcīnītiem 828 punktiem, vietu zemāk ar 791 punktu ir Egers/Benekens, bet labāko trijnieku noslēdz Vendls/Arlts ar 711 punktiem. Bots/Plūme ieņem devīto vietu ar 449 punktiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm