tv3.lv

Pēc sekmīga sākuma Latvijas biatlonistus pasaules čempionāta jauktajā stafetē apsteidz par apli

Lai arī Latvijas komanda ceturtdien sekmīgi iesāka Zviedrijā notiekošā pasaules čempionāta 2×6+2×7,5 kilometru jaukto stafeti, tā tik un tā tika apdzīta par apli.

2019. gada 7. martā 18:54

Latvijas izlases sastāvā ceturtdien bija pieteikti Baiba Bendika, Jūlija Matvijenko, Aleksandrs Patrijuks un Roberts Slotiņš, bet trasē devās tikai trīs no viņiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bendika sacensības iesāka atzīstami, jo katrā no pirmajām divām ugunslīnijām izmantoja pa vienai rezerves patronai, bet savu posmu viņa noslēdza augstajā devītajā vietā, tomēr uzreiz pēc tam iestājās manāms kritums. Matvijenko līdz savai pirmajai šaušanai jau bija atkritusi uz 20.pozīciju, bet kopumā arī viņa izmantoja divas rezerves patronas un savu etapu noslēdza 23.pozīcijā starp 26 komandām.

Pēcāk trasē devās arī Patrijuks, tomēr viņš ātri vien tika apdzīts par apli, tobrīd ieņemot 23.pozīciju.

Tikmēr ceturto reizi par pasaules čempioniem šajā disciplīnā kļuva Norvēģijas biatlonisti, kuru sastāvā startēja Marte Ulsbū-Reiselanna, Tīrila Ekhofa, Juhanness Tīngnēss Bē un Vetls Šostads Kristiansens.

Piektdien pasaules čempionātā norisināsies 7,5 kilometru sprints dāmām, bet sestdien būs desmit kilometru sprints kungiem, kamēr svētdien notiks sacensības iedzīšanā. Nākamnedēļ medaļu komplekti tiks dalīti individuālajās distancēs, jauktajā pāru stafetē, stafetēs un sacensībās ar masu startu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm