Norvēģija uzvar Pasaules kausa posma biatlonā jauktajā stafetē

Norvēģijas četrinieks sestdien Vācijā uzvarēja Pasaules kausa piektā posma biatlonā jauktās stafetes sacensībās.

8. janvārī 15:13

Norvēģija ar Tarjeju Bē, Juhannesu Tīngnēsu Bē, Ingrīdu Lanmarku Tandrevollu un Marti Ulsbū Reiselanni sastāvā finišēja pēc stundas 28 minūtēm un 51,4 sekundēm, šautuvē pieļaujot sešas kļūdas.

Par 23,1 sekundi atpalika Baltkrievijas kvartets, kas šautuvē kļūdījās piecas reizes, bet par divām minūtēm un 1,3 sekundēm – Francija ar 11 “pūdeļiem”.

Vēl par 7,1 sekundēm atpalika Zviedrija, kas bez desmit kļūdām šautuvē mēroja arī trīs soda apļus.

Startēja 24 valstu komandas. Latvijas to vidū nebija.

Jau ziņots, ka piektdien sprintā sievietēm Baiba Bendika ieņēma 38.vietu, Sanita Buliņa ierindojās 88. un Sandra Buliņa – 94.vietā, bet vīriešiem Aleksandrs Patrijuks ierindojās 62.vietā, bet Edgars Mise ieņēma 69.vietu.

Sestdien vēl notiks sacensības jauktajā pāru stafetē, bet svētdien – iedzīšanā.

Jauno gadu sportisti iesāk ar diviem Pasaules kausa posmiem Vācijā – Oberhofā un Rūpoldingā, janvāra vidū sacenšoties Itālijā – Antholcā-Anterselvā. Februārī olimpiskās spēles uzņems Pekina, bet mēneša beigās sāksies posms Kontiolahti, pēc tam pirmoreiz Pasaules kausa posmam notiekot Otepē trasē Igaunijā. Sezona tradicionāli noslēgsies Oslo.