Latvijas kamaniņu izlases sacensības turpmāk varēs vērot kanālā TV6

Pamazām tuvojas šā gada renes sporta veidu sezona. Lielākās cerības arvien varam likt uz mūsu kamaniņu braucējiem, kuri arī pēdējās olimpiskajās spēlēs Latvijai atveda vienīgo medaļu. Arī jaunajā sezonā mūsējiem augsti mērķi. Vai tos izdosies piepildīt, to varēs redzēt kanālā TV6.

Latvijas kamaniņu izlase gatavojas jaunajai sezonai. Turpmāk visus sacensību posmus varēt vērot TV6 ekrānos un TV3 grupas digitālajās platformās.

Latvijas kamaniņu izlasē kopš šā gada Pekinas olimpiskajām spēlēm notikušas lielas izmaiņas. Par karjeras noslēgumu paziņojuši ilggadējie Latvijas izlases balsti brāļi Šici, tāpat kamanas pie malas likusi arī Elīza Tīruma un Ulla Zirne. Tomēr izlases treneris Mārtiņš Rubenis komandas potenciālu arī šosezon vērtē ļoti augstu, jo pieredzējušo sportistu vietā stājušies vairāki jaunie censoņi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mārtiņš Rubenis
Latvijas kamaniņu izlases treneris

“Tā komanda varbūt ir kļuvusi mazliet mazāka, kompaktāka, ar jaunām vēsmām, bet es redzu sportistos gan motivāciju, gan attieksmi, gan to, ko viņi rāda startos, es domāju, ka tur viss ir kārtībā un tas ir tikai laika jautājums, lai visas komandas sportisti rādītu labus rezultātus.”

Pārliecināta par sevi ir arī mūsu vadošā kamaniņu braucēja Kendija Aparjode. Lai gan viņa atzīst, šobrīd vēl grūti saprast, cik labā fiziskajā formā ir, viņa jaunajai sezonai uzlikusi augstus mērķus.

Kendija Aparjode
kamaniņu braucēja

“Mērķus jau uzliek diezgan laikus un tiem gatavojas. Protams, tas mērķis man vienmēr ir pjedestāls jebkurās sacensībās, bet vissvarīgākie mači būs pasaules un Eiropas čempionāts. Un medaļas, protams, tas ir tas, uz ko es tiecos.”

Vienlaikus par šā gada sezonu vēl arī daudz nezināmā, jo tajā ieviestas vairākas būtiskas izmaiņas. Sacensībās ieviesta jauna disciplīna – dāmu divnieki. Savukārt vīriešu tandēmiem šogad jāstartē ar pavisam jaunām kamanām, kas varētu nozīmēt lielāku intrigu skatītājiem, tai pat laikā nelielas raizes izmaiņas rada pašiem sportistiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Roberts Plūme
kamaniņu braucējs

“Šobrīd jau jūtamies pozitīvāk kā pirms divām nedēļām, jo tad saskārāmies ar grūtībām tieši tehniskajā ziņā. Šobrīd šīs problēmas ir atrisinātas, līdz ar to, arī skatoties uz sezonu, pozitīvāks ir tas skatiens.”

Mārtiņš Bots
kamaniņu braucējs

“Protams, ir viens mērķis – pasaules čempionāts, bet mazais mērķis ir katru Pasaules kausa posmu nostartēt labi. Nobraukt divus labus braucienus tā, lai paši esam apmierināti un pirms pasaules čempionāta esam ieguvuši stabilitāti un pārliecību par sevi.”

Jaunā kamaniņu sezona turklāt sāksies ne vien ar jaunu izlases sastāvu un izmaiņām sacensību norisē. Turpmāk mūsu sportistu gaitām sekot līdzi varēs kanālā TV6, kā arī TV3 grupas digitālajās platformās.

Elīna Jēkabsone
“TV3 Group Latvija” programmu direktore

“Mums ir absolūta pārliecība, ka mums ziemas sporti ir tie tuvākie un iemīļotākie. Un kamaniņas nenoliedzami šobrīd ir savā augšupejā, mums ir daudz jaunu talantīgu sportistu, kas jau ir sasnieguši augstus rezultātus, ir ar potenciālu, aug jaunā paaudze, kuriem arī prognozē labus rezultātus, līdz ar to mums ir prieks, ka varam būt šajā posmā kopā ar mūsu sportistiem.”

Kamaniņu sezonas sākums iecerēts no 2. līdz 4. decembrim Insbrukas trasē, bet pēc tam sportisti dosies uz Ziemeļameriku, kur paredzēti posmi Kanādā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Orientējas izglītības jautājumos un labprāt dodas atspoguļot notiekošo reģionos, jo ir pārliecināts, ka stāstīt par dzīvi ārpus Rīgas ir būtiski.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm