Krievijas vīriešu biatlona izlase Pasaules kausa posmā izcīna uzvaru stafetē

Krievijas biatlonisti sestdien Rūpoldingā uzvarēja Pasaules kausa sestā posma 4×7,5 kilometru stafetes sacensībās.

15. janvārī 17:15

Pirmo posmu, pateicoties Šonam Dohertijam, negaidīti vadībā pabeidza ASV, apsteidzot Itāliju un Krieviju.

Pēc otrā stafetes posma vadībā bija izvirzījusies Itālija, kurai otro posmu veica Dominiks Vindišs. Tuvākās sekotājas bija Ukraina un Francija.

Trešo posmu pirmā pabeidza Krievija, ko posmā pārstāvēja Aleksandrs Loginovs. Tai sekoja Baltkrievija un Vācija.

Pēdējā posmā uzvaru Krievijai noturēja Maksims Cvetkovs, finišējot pēc stundas 11 minūtēm un 6,1 sekundes. Šautuvē krieviem bija vajadzīgas četras rezerves patronas.

Otro vietu ieņēma Vācija, ar divām kļūdām šautuvē no uzvarētājiem atpaliekot septiņas sekundes.

Trešo vietu ieņēma Baltkrievija, kas ar sešiem “pūdeļiem” kaimiņiem zaudēja 23 sekundes.

Turpmākās vietas ieņēma Itālija, Francija, kas jau pirmajā šaušanā nopelnīja soda apli, un Ukraina.

Lietuva ieņēma 17., bet Igaunija – 19.vietu.

Startēja 24 valstu izlases, kuru vidū latviešu nebija, jo Latvijas biatlonistiem piemērota ar Covid-19 saslimušo kontaktpersonu loma.

Pasaules kausa sezonas vērtējumā stafetē pēc trim no piecām sacensībām līderi ar 156 punktiem ir norvēģi. Tikpat punktu, bet otrā vieta ir Krievijai, 148 punktus sakrājusi Francija. Latviešu biatlonisti ar 35 punktiem stafetē ieņem 26.vietu 27 izlašu vidū.