Pasaules kausa izcīņa kamaniņu sportā. Insbruka. 1. diena

Sestdien un svētdien Austrijā, Insbrukas trasē, notiek 2022./23.gada sezonas Pasaules kausa izcīņas pirmais posms kamaniņu sportā.

2022. gada 3. decembrī 7:39

Vēsturē pirmajā dāmu divnieku Pasaules kausa posmā Insbrukā Latvijas duets Anda Upīte un Sanija Ozoliņa finišēja ceturtajā vietā. Uzvaru izcīnīja mājnieces Selīna Egle un Lāra Mihaela Kipa.

Elīna Ieva Vītola sestdien Insbrukā Pasaules kausa pirmajā posmā kamaniņu sportā ieņēma dalītu 7.vietu – augstāko no trim Latvijas sportistēm. Sigita Bērziņa Īglsas trasē ieņēma 12. un Kendija Aprjode 15.vietu.

Uzvaru izcīnīja austriete Madelēne Egle, otrajā vietā atstājot amerikānieti Emīliju Svīniju un trešajā vācieti Jūliju Taubicu.

Pekinas olimpiskās bronzas īpašnieki kamaniņu sporta stafetē Mārtiņš Bots un Roberts Plūme jau Pasaules kausa jauno sezonu sāka ar sesto vietu Insbrukā.

Otrais Latvijas duets Eduards Ševics-Mikeļševics un Lūkass Krasts pirmajā braucienā kļūdījās, toties pēc lieliska otrā brauciena finišēja 14.vietā.

Uzvaru izcīnīja austrieši Juri Tomass Gats un Rikardo Martins Šepfs. Arī uz goda pjedstāla otrā un trešā pakāpiena kāpa mājnieki – Tomass Štois / Lorencs Kollers un Janiks Millers / Armins Fraušers.

Svētdien Īglsas trasē notiks vīriešu vieninieku un sprinta sacensības.