Kamaniņu braucējs Bērziņš Altenbergas trasē izcīna astoto vietu, Aparjods finišē devītajā pozīcijā

5. februārī 13:50

Latvijas kamaniņu braucēji Kristers Aparjods un Gints Bērziņš svētdien Altenbergas trasē Vācijā Pasaules kausa kamaniņu sportā sestajā posmā izcīnīja attiecīgi astoto un devīto vietu, bet juniors Kaspars Rinks bija 18. pozīcijā.

Uzvaru divu braucienu summā izcīnīja vācietis Makss Langenhans, kurš otrās vietas ieguvēju, itāli Dominiku Fišnalleru pārspēja par 0,238 sekundēm, bet trešo pozīciju ieņēmušais vācietis Fēlikss Lohs zaudēja 0,332 sekundes.

Aparjods atpalika 0,984 sekundes, bet Bērziņš bija vēl 0,098 sekundes lēnāks. Rinkam bija 2,373 sekunžu deficīts pret uzvarētāju.

Pirmajā braucienā ātrākais bija Langenhans, bet Bērziņš ar 0,524 sekunžu deficītu bija septītais. Aparjods brauciena gaitā bija līderpozīcijā, taču pieļāva kļūdu un uzrādīja desmito rezultātu 0,820 sekundes lēnāku par Langenhanu. Rinks atpalika 1,773 sekundes, kas deva 21. vietu.

Otrajā braucienā Aparjods uzrādīja piekto rezultātu, kas summā ļāva pakāpties uz astoto vietu un apsteigt Bērziņu, kurš braucienā sasniedza devīto rezultātu. Rinkam braucienā bija 11.vieta, kas arī palīdzēja veikt kāpumu.

Langenhans otrajā braucienā par 0,011 sekundēm piekāpās Fišnalleram, taču nosargāja pirmo vietu.

Vīriešu sacensībās startēja 28 kamaniņu braucēji.

Plkst. 14.45 paredzēta komandu stafete, kurā Latvijas komandu, visticamāk, pārstāvēs Elīna Ieva Vītola un divnieks Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, kā arī labāko rezultātu svētdienas sacensībās uzrādījušais sportists vīriešu sacensībās.

Sestdien sieviešu sacensībās augstāko rezultātu sasniedza Vītola, kura izcīnīja piekto vietu. Vīriešu divnieku sacensībās Bots/Plūme ieņēma trešo vietu, bet starp sieviešu divnieku ekipāžām Latvijas duets Anda Upīte/Sanija Ozoliņa palika uzreiz aiz labāko trijnieka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vācijā notiks arī nākamais Pasaules kausa posms, sportistiem no 10. līdz 12.februārim sacenšoties Vinterbergā. Nedēļu vēlāk astotais posms notiks Šveices trasē Sanktmoricā, bet sezonas noslēgums iecerēts nedēļu vēlāk Vinterbergā, kur sportisti atkārtoti sacentīsies no 24. līdz 26. februārim.

Vīrieši. 1. brauciens:

Vīrieši. 2. brauciens:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm