Bots/Pūme izcīna bronzu Altenbergas Pasaules kausa posmā

4. februārī 12:27

Kamaniņu braucēji Mārtiņš Bots un Robert Pūme izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa sestajā posmā Altenbergas trasē.

Otrs Latvijas divnieks Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts finišēja astotie, bet par uzvarētājiem kļuva mājinieki Toni Egerts un Saša Benekens.

Pirmajā braucienā Bots/Plūme sasniedza trešo labāko laiku, no brauciena uzvarētājiem mājiniekiem Toni Egerta un Sašas Benekena atpaliekot 0,092 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrie, tautiešiem zaudējot 0,035 sekundes, bija Tobiass Vendls un Tobiass Arlts.

Ceturto vietu ar teicamu braucienu ieņēma otrs Latvijas duets Ševics-Mikeļševics/Krasts, līderiem zaudējot 0,192 sekundes.

Otrais brauciens viņiem neizdevās, jau trases augšdaļā ar kājām pa ledu koriģējot kamanu gaitu un pēc devītā rezultāta braucienā ieņemot astoto vietu divu braucienu summā.

Uzvarēja Egerts un Benekens, divus braucienus veicot minūtē un 24,158 sekundēs. Viņi Ševicu-Mikeļševicu un Krastu apsteidza par 0,663 sekundēm.

Otro vietu ieņēma Vendls/Arlts, tautiešiem piekāpjoties 0,066 sekundes, bet trešie bija Bots un Plūme, kuri arī otrajā braucienā uzrādīja trešo ātrāko laiku un summā uzvarētājiem zaudēja 0,218 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latvijas duets Anda Upīte/Sanija Ozoliņa sestdien Altenbergas trasē Vācijā izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna finišēja devītās, bet par uzvarētājām kļuva itālietes Andrea Fetere/Mariona Oberhofere.

Pirmajā braucienā Upīte/Ozoliņa un Ziediņa/Zvilna sasniedza attiecīgi piekto un sesto labāko laiku, no brauciena uzvarētājām pasaules čempionēm mājiniecēm Jesikas Dēgenhartas un Šaienas Rozentālas atpaliekot attiecīgi 0,348 un 0,595 sekundes.

Otrais brauciens neveiksmīgs bija Ziediņai ar Zvilnu, jau trases augšdaļā rupji kļūdoties un braucienā ieņemot pēdējo vietu 11 ekipāžu konkurencē.

Divu braucienu summā Pasaules kausa debitantes ieņēma devīto vietu, uzvarētājām itālietēm Feterei un Oberhoferei, kuras divu braucienu summā sasniedza rezultātu minūte un 25,650 sekundes, piekāpjoties 2,179 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Upīte/Ozoliņa braucienā ieņēma ceturto vietu, arī divu braucienu summā pakāpjoties uz ceturto vietu un itālietēm zaudējot 0,566 sekundes.

Otro vietu ieņēma Dēgenharta un Rozentāla, kas uzvarētājām zaudēja 0,051 sekundi, bet trešās finišēja austrietes Selīna Egle un Lara Mihaela Kipa, kuras uzvarētājām zaudēja 0,277 sekundes.

Upīte/Ozoliņa Pasaules kausa kopvērtējumā ar 375 punktiem ir piektās, bet Ziediņa/Zvilna ar 39 punktiem ieņem 14.vietu.

Pirmās ar 700 punktiem ir itālietes Fetere un Oberhofere, par 85 punktiem apsteidzot Egli un Kipu un par 129 punktiem – Dēgenhartu un Rozentālu.

Divnieki. 1. brauciens:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Divnieki. 2. brauciens:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm