Daiļslidotājs Vasiļjevs Eiropas čempionātā izcīna piekto vietu

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Somijas pilsētā Espo notiekošo Eiropas čempionātu noslēdza piektajā pozīcijā.

28. janvārī 6:48

Trešdien īsajā programmā Vasiļjevs uzrādīja trešo rezultātu un saņēma 84,81 punktu, kas ir par 1,8 punktiem vairāk nekā viņa šīs sezonas rekords.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piektdien izvēles programmu Vasiļjevs sāka ar neveiksmīgu četrkāršo Salhovu, to veicot tikai ar trīsarpus apgriezieniem. Programmas turpinājumā viņš zaudēja vēl pāris punktus par līdz galam neveiktiem lēcieniem un par sniegumu saņēma 151,54 punktus, kas bija par 20 punktiem mazāk nekā viņa sezonas labākais rezultāts un tobrīd summā deva trešo pozīciju.

Pēc Vasiļjeva startēja itālis Mateo Rico, kurš programmā sasniedza 173,46 punktus un ar 259,92 punktiem kļuva par līderi. Kā pēdējais startēja īsajā programmā uzvarējušais Francijas daiļslidotājs Adams Siao, kurš uzrādīja otro rezultātu ar 171,24 punktiem, taču summā nosargāja uzvaru, iekrājot 267,77 punktus.

Trešā vieta izvēles programmā uz trešo pozīciju ļāva pakāpties itālim Lukasam Bričgi, kurš iekrāja 248,01 punktu.

Vasiļjevs izvēles programmā ieņēma sesto vietu, bet summā ar 236,35 punktiem bija piektajā pozīcijā. Pozīciju augstāk ar 240,92 punktiem bija francūzis Kevins Aimozs.

Pagājušajā gadā Tallinā Vasiļjevs izcīnīja trešo vietu, sasniedzot savu punktu summas rekordu – 272,08 punkti.

Sezonu Latvijas daiļslidotājs sāka ar trešo vietu slovāku leģendas Ondreja Nepela piemiņas sacensībās, oktobra beigās ieņēma desmito vietu Kanādas pilsētas Misisogas “Grand Prix” posmā, novembra vidū Lielbritānijas pilsētā Šefīldā “Grand Prix” sacensībās izcīnīja otro vietu, bet decembra vidū uzvarēja Latvijas čempionātā.

Sacensības beigsies sestdien, bet svētdien noritēs labāko sportistu paraugdemonstrējumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm