Brāļi Šici Pasaules kausu sāk ar bronzu, Bots/Plūme – piekto vietu

Juris un Andris Šici sestdien Pekinas olimpisko spēļu trasē Jaņcjinā izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa izcīņas pirmajā posmā kamaniņu sportā divnieku sacensībās, kurās piekto vietu ieņēma otrs Latvijas duets Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.

2021. gada 20. novembrī 13:14

Brāļi Šici divu braucienu summā par 0,429 sekundēm atpalika no uzvarētājiem – vācu ekipāžas Tonijs Egerts/Saša Benekens un par 0,240 sekundēm – no austriešu dueta Tomass Šteijs/Lorencs Kollers.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bots/Plūme ierindojās piektajā vietā, no uzvarētājiem atpaliekot par 0,868 sekundēm.

Viņus apsteidza arī Austrijas divnieks Janniks Millers/Armīns Fraušers, kurš uzvarētājiem zaudēja 0,703 sekundes, bet 0,248 sekundes aiz latviešiem palika Vācijas kamaniņu braucēji Robins Geieke un Davids Gamms.

Pirmajā braucienā Šici startēja ar 19.numuru un sasniedza jaunu trases rekordu – 58,991 sekunde, apsteidzot līdzšinējos līderus – austriešu duetu Tomass Šteijs/Lorencs Kollers. Pēc pirmā brauciena latvieši ieņēma trešo vietu, līderiem – vācu ekipāžai Tonijs Egerts/Saša Benekens – zaudējot 0,198 sekundes, bet otrajā vietā esošajiem Šteijam un Kolleram – 0,112 sekundes.

Labi nobrauca arī Bots/Plūme, kuriem bija 21.starta numurs, tobrīd ieņemot ceturto vietu, bet pēc pirmā brauciena ierindojoties piektajā vietā, no vāciešiem atpaliekot par 0,485 sekundēm.

Abas latviešu ekipāžas teicami veica otro braucienu, nosargājot savas vietas.

Rupji trases lejasdaļā kļūdījās Šteijs un Kollers, taču nosargāja otro vietu.

Startēja 24 ekipāžas.

Šiciem iepriekšējā sezona bija viena no labākajām karjerā, jo Pasaules kausa kopvērtējumā viņi izcīnīja otro vietu, piekāpjoties vien austriešiem Šteijam un Kolleram. Viņu kontā bija arī divas uzvaras – Eiropas čempionātā Siguldā un sprintā Insbrukā.

Jaunajiem braucējiem Botam/Plūmam 2020./2021.gada sezona bija izlaušanās sezona, kurā viņi bija astotie kopvērtējumā. Sezonai punktu viņi pielika ar savu PK karjerā pirmo uzvaru, finišējot pirmie Sanktmoricas trasē

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm