Brāļi Šici ar diviem stabiliem braucieniem izcīna bronzu Sočos

Krievijas pilsētā Sočos šodien ar divnieku sacīkstēm startēja trešais Pasaules kausa posms kamaniņu sportā. Brāļi Andris un Juris Šici izcīnīja trešā vieta.

2021. gada 4. decembrī 11:49

Divu braucienu summā Šici finišēja minūtē un 39,53 sekundēs, uzvarētājiem no Krievijas Andrejam Bogdanovam un Jurijam Prohorovam piekāpjoties 0,179 sekundes.

Otro vietu izcīnīja Tonijs Egerts un Saša Benekens no Vācijas, kuri Krievijas sportistiem piekāpās 0,134 sekundes.

Savukārt Bots un Plūme divu braucienu summā finišēja minūtē un 40,775 sekundēs, Krievijas duetam zaudējot 1,424 sekundes.

Pirmā brauciena lejasdaļā Šici pieļāva nelielu kļūdu, kuras rezultātā ierindojās trešajā vietā, līderu divniekam no Krievijas Bogdanovs/Prohorovs piekāpjoties 0,14 sekundes. Otrajā vietā ierindojās Egerts/Benekens.

Botam un Plūmem neizdevās veiksmīgs pirmais brauciens, pēc kura viņi ierindojās 17.vietā, Krievijas divniekam zaudējot 0,914 sekundes.

Abas Latvijas ekipāžas pirmajā braucienā startēja beigu daļā – Juris un Andris Šici kā 20., Mārtiņš Bots/Roberts Plūme – kā 22., bet vēl aiz viņiem trasē devās divi Vācijas divnieki.

Vēlāk plkst.12.45 pirmo braucienu aizvadīs vīriešu vieninieki, kuriem otrais brauciens sāksies plkst.14.20, bet svētdien būs sacensības sievietēm, kā arī Sprinta kauss trīs disciplīnās.

Turpinājumā 11./12.decembrī būs posms Altenbergā, Vācijā, bet nedēļu vēlāk – Insbrukā, Austrijā.

Brāļi kāpuši uz goda pjedestāla visos trīs aizvadītajos posmos, kopvērtējumā ieņemot otro vietu, tikai par pieciem punktiem atpaliekot no Vācijas ekipāžas.