tv3.lv

Melbārža pilotētajam divniekam uzvara Eiropas kausa sacensībās

Latvijas vadošā bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītais divnieks piektdien izcīnīja uzvaru Šveicē notikušajās Eiropas kausa sacensībās. Divu braucienu summā Melbārdis kopā ar pieredzējušo stūmēju Daumantu Dreiškenu par 0,14 sekundēm apsteidza vācieša Kristofa Hafera ekipāžu.

2017. gada 13. janvārī 15:39

Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās krieva Dmitrija Popova divnieks, kurš no Latvijas ekipāžas atpalika par 0,73 sekundēm. Visveiksmīgāk Melbārdis aizvadīja pirmo braucienu, kurā bija ātrākais, tuvāko sekotāju Hafneru par 0,27 sekundē. Tikmēr otrajā tika iegūta otrā vieta, taču ar to bija pietiekami , lai nosargātu uzvaru summā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt 16.vietā piektdien ierindojās jaunais pilots Ralfs Bērziņš ar stūmēju Māri Priekuli. Kopumā piektdien startēja 25 ekipāžas. Sestdien un svētdien turpat Sanktmoricā tiks aizvadītas arī divas sacensības vīriešu četrinieku ekipāžām. Latvijas vadošais pilots Melbārdis šonedēļ nepiedalīsies Vinterbergā gaidāmajā Pasaules kausa ceturtajā posmā, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts, tā vietā labāk piedaloties Eiropas kausa sacensībās, lai cīnītos par Latvijai trešo ekipāžas vietu pasaules čempionātā, kas notiks februārī.

Melbārdis pagājušajā nedēļā veiksmīgi atgriezās Pasaules kausa apritē, piedaloties savā pirmajā posmā divniekos un četriniekos. Tā kā sezonas sākumu nācās izlaist rehabilitācijas dēļ, šobrīd Melbārdim jāiegūst iespējami vairāk kopvērtējuma punkti, lai uz pasaules čempionātu atgrieztos labākā pozīcijā izvēlēties starta vietu. Nākamnedēļ Sanktmoricas trasē notiks Pasaules kausa piektais posms, kur priekšrocības jau būs Melbārdim, kurš būs aizvadījis vairāk treniņbraucienus, nekā konkurenti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm