tv3.lv

Melbārdis PK pirmspēdējā divnieku posmā izcīna sesto vietu

Latvijas bobsleja divnieks Oskars Melbārdis un Matīss Miknis sestdien Vācijā Pasaules kausa (PK) pirmspēdējā jeb 11. divnieku sacensībās izcīnīja sesto vietu, bet nepārspēts jau 49.reizi karjerā bija vācietis Frančesko Frīdrihs.

2021. gada 23. janvārī 17:32

Divu braucienu summā uzvaru svinēja vācietis Frančesko Frīdrihs, kurš par 0,20 sekundēm apsteidza tautieti Johannesu Lohneru, bet austrietis Benjamins Maiers atpalika 0,96 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrajā braucienā Melbārža ekipāža startā sasniedza trešo labāko laiku un finišēja piektajā vietā. Summā ekipāža uzvarētājiem zaudēja 1,21 sekundi un ierindojās sestajā vietā.

Oskars Ķibermanis pēc ilgākas pauzes, ko pieprasīja gūtais ikra muskuļa savainojums, otrajā braucienā startā bija 16.ātrākais, bet finišā septītais laiks. Divu braucienu summā Ķibermanis ierindojās 15.vietā.

Pirmajā braucienā no divām Latvijas ekipāžām labāko rezultātu sasniedza Melbārža divnieks, kas startā uzrādīja devīto laiku un finišēja piektajā vietā. Par augstāku vietu pacīnīties liedza trases vidusdaļā pieļautās kļūdas, pēc kurām kamanas vairākkārt atsitās pret apmali.

Tikmēr Ķibermaņa divnieks startā sasniedza 19.ātrāko laiku, trasi veica salīdzinoši “tīri” un finišēja 17.pozīcijā.

Ātrāko laiku pirmajā braucienā sasniedza vācietis Frīdrihs, bet viņam 0,05 sekundes zaudēja tautietis Lohners. Trešo vietu ar 0,41 sekunžu deficītu izcīnīja austrietis Maiers.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Olimpiskais čempions Melbārdis kopā ar stūmēju Matīsu Mikni startēja ar septīto numuru, bet Ķibermanis kopā ar Intaru Dambi braucienu sāka pēc vēl trim ekipāžām.

Latvijas šā brīža vadošais bobsleja pilots Ķibermanis ikra muskuļa savainojuma dēļ Pasaules kausa apritē nav startējis kopš pagājušā gada decembra nogales, kad Īglsas trasē Insbrukā divnieku sacensībās izcīnīja sudrabu.

Pasaules kausa kopvērtējuma vadībā ar 2460 punktiem ir Frīdrihs, 2269 punktus iekrājis Lohners, kamēr trešajā vietā ar 1794 punktiem atrodas šveicietis Mihaels Fogts. Ķibermanis ar 1638 punktiem atrodas piektajā vietā, Ralfam Bērziņam 1416 punkti un astotā pozīcija, bet vietu zemāk ar 1312 punktiem ierindojas Melbārdis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm