Mazliet pietrūka! Melbārža četrinieks PČ paliek uzreiz aiz goda pjedestāla

Oskara Melbārža olimpiskais bobsleja četrinieks svētdien Kēnigszē trasē Vācijā aizvadīja kļūdainu pasaules čempionāta trešo braucienu un noslēgumā samierinājās ar ceturto pozīciju.

2017. gada 26. februārī 17:25

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pie pasaules čempionāta godalgām bija tikuši iepriekšējos divus gadus, bet sezonas galvenajās sacensībās medaļu ekipāža bija ieguvusi trīs gadus pēc kārtas. Zeltam pērnā gada pasaules čempionātā un sudrabam 2014.gada olimpiskajās spēlēs klāt nāca arī 2015.gada planētas meistarsacīkšu bronza. Pēc pirmās dienas Melbārdis bija trešajā vietā, tomēr trešajā braucienā ekipāža kādā taisnē pilnībā aizgāja sānslīdē un tika sasniegts vien septītais rezultāts. Pirmais trijnieks tobrīd jau bija 0,18 sekunžu attālumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceturtajā braucienā Melbārdis ar stūmējiem atkārtoja sev piederošo starta rekordu un arī pašu braucienu veica lieliski, sasniedzot dienas labāko rezultātu starp visām ekipāžām. Tomēr summā izdevās apsteigt vienīgi kļūdu pieļāvušā amerikāņa Stīvena Holkomba ekipāžu un Latvijas sportisti palika uzreiz aiz goda pjedestāla. Visu goda pjedestālu aizņēma Vācijas sportisti – pirmo vietu dalīja Frančesko Frīdriha un Johanesa Lohnera ekipāžas, bet trešajā vietā palika pilots Niko Valters, kura ekipāža zaudēja 0,16 sekundes.

Tikmēr Melbārdis čempioniem zaudēja 0,29 sekundes. Ceturtajā braucienā viņš Lohneru un Frīdrihu apsteidza par attiecīgi astoņām un deviņām desmitdaļām. Otra Latvijas ekipāža, ko pilotēja Oskars Ķibermanis, bet stūma Jānis Jansons, Matīss Miknis un Raivis Zīrups, pēc pirmajiem diviem braucieniem bija 11.vietā, bet trešajā braucienā uzrādīja devīto rezultātu un summā pakāpās uz desmito pozīciju.

Arī ceturtajā braucienā Ķibermaņa četriniekam bija devītais rezultāts, bet šoreiz pakāpties vairs neizdevās un nācās samierināties ar desmito vietu. Ķibermanis noslēgumā čempioniem zaudē 1,06 sekundes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm