tv3.lv

Ķibermanis tikai par 0,05 sekundēm apsteidz Kaufmaņa divnieku un ieņem 13.vietu PK posmā

Latvijas divnieks ar pilotu Oskaru Ķibermani sestdien Īglsas trasē tikai par 0,05 sekundēm apsteidza Dāvja Kaufmaņa divnieku un izcīnīja vien 13.vietu Pasaules kausa bobslejā otrajā posmā.

2021. gada 27. novembrī 18:26

Pēc nobraukuša pirmā desmitnieka pirmajā braucienā sāka snigt. Sniegot braukt nācās arī Ķibermanim, kurš trases augšdaļā sakrāja neprecizitātes, kā arī devīto virāžu veica ar zemu, pēc izejas no tās saslīdēdams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas deva 14.vietu braucienā, Frīdriham zaudējot 0,74 sekundes.

Kaufmanis ar Nemmi braucienā sasniedza 19. labāko laiku – 52,31 sekunde.

Labāko laiku sasniedza vācietis Frančesko Frīdrihs ar stūmēju Torstenu Margisu. Labot latviešiem piederošo staerta rekordu viņiem neizdevās, taču labākais laiks braucienā – 51,57 sekundes – tika sasniegts.

Otrais ar laiku 51,72 sekundes bija Frīdriha tautietis Johanness Lohners, bet trešais ar laiku 51,84 sekundes – kanādietis Džastins Kripss.

Otro braucienu, joprojām sniegot, daudz labāk nekā pirmo veica Kaufmanis, finišējot pēc 52,34 sekundēm, kas deva devīto vietu otrajā braucienā. Divu braucienu summā viņš pakāpās uz dalītu 15.vietu, to dalot ar mājinieku Benjaminu Maieru un no uzvarētāja atpaliekot par 1,3 sekundēm.

Ķibermanis arī otrajā braucienā pieļāva dažas neprecizitātes, ļaujot sevi apsteigt Kaufmanim un otrajā braucienā ieņemot 12.vietu, taču divu braucienu summā viņš komandas biedru apsteidza par piecām sekundes simtdaļām un ierindojās 13.vietā, Frīdriham zaudējot 1,25 sekundes.

Uzvarēja Frīdrihs, kurš ar diviem labākajiem laikiem braucienos divu braucienu summā trasē pavadīja minūti un 43,48 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš par 0,36 sekundēm apsteidza Lohneru un par 0,48 sekundēm – Kripsu.

Ceturtajā vietā finišēja krieva Rostislava Gaitjukeviča divnieks, piektajā – brita Breda Hola ekipāža un sestajā – vācieša Kristofa Hāfera divnieks.

Ķibermanim un stūmējam Matīsam Miknim pirmajā braucienā bija 15. starta numurs, bet Dāvim Kaufmanim un Edgaram Nemmem – 22.numurs.

Startēja 28 divnieku ekipāžas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm