tv3.lv

Ķibermanis ar Mikni ierindojas otrajā vietā septītajā PK posmā bobslejā divnieku ekipāžām

Latvijas bobslejisti Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis sestdien Īglsas trasē septītajā Pasaules kausa (PK) posmā divniekiem izcīnīja otro vietu, atpaliekot vien no vācieša Frančesko Frīdriha pilotētā divnieka, kamēr Ralfs Bērziņš ar Edgaru Nemmi ieņēma septīto un Oskars Melbārdis ar Arni Bebrišu – 11.vietu.

2020. gada 19. decembrī 17:18

Frīdrihs uzvarēja, Ķibermaņa ekipāžu apsteidzot par 0,68 sekundēm. Bērziņš atpalika par 1,2 sekundēm, Melbārdis – par 1,44 sekundēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trešais piecas sekundes simtdaļas aiz Ķibermaņa finišēja vācietis Johanness Lohners. Ceturtā bija vācieša Hansa Petera Hannighofera ekipāža (+0,97 sekundes), piektā – šveicieša Mihaela Fogta divnieks (+1,17), sestā – krieva Rostislava Gaitjukeviča ekipāža (+1,19).

Pirmajā braucienā kā piektais startēja Bērziņš ar Edgaru Nemmi, sasniegdams sesto labāko laiku braucienā un no līdera vācieša Frančesko Frīdriha pilotētā divnieka atpaliekot par 0,63 sekundēm.

Ķibermanis ar Mikni startēja ar 13.numuru un ierindojās trešajā vietā braucienā, par 0,43 sekundēm atpaliekot no Frīdriha un par 0,1 sekundi – no Lohnera ekipāžas. Tikai par divām sekundes simtdaļām tika apsteigta trešā vācu ekipāža ar pilotu Hannighoferu.

Kā nākamie trasē devās Melbārdis ar Bebrišu, sasniegdami devīto labāko laiku 0,66 sekundes aiz Frīdriha.

Otrajā braucienā lieliski nobrauca Ķibermanis, būdams otrais aiz Frīdriha. Bērziņš, kurš kopā ar Nemmi braucienā sasniedza trešo labāko laiku startē, finišēja ar sesto laiku braucienā, bet Melbārdis bija 14.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc septiņām sacensībām līderis ar 1560 punktiem ir Frīdrihs, kuram ar 1439 punktiem seko Lohners, bet trešais ar 1324 punktiem ir Ķibermanis. Bērziņš iekrājis 1176 punktus, paceļoties uz piekto vietu, bet Melbārdis ar 784 punktiem piecās sacensībās pakāpies uz 12.pozīciju. Ar vienu startu Siguldā 22. un 23.vietu ieņem Dāvis Kaufmanis un Emīls Cipulis, kuri izcīnījuši attiecīgi 144 un 128 punktus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visos četros sezonas pirmajos posmos Siguldā uzvaru izcīnīja Vācijas bobslejista Frančesko Frīdriha pilotētais divnieks. Īglsas trasē piektajā etapā Frīdriham nācās samierināties ar sudrabu, jo pārāks bija viņa tautietis Johanness Lohners, bet sestajā posmā atkal labākais bija Frīdrihs.

Ķibermanis augstāko vietu – otro – ieņēma trešajā posmā Siguldā, pirms nedēļas abos posmos Austrijā finišējot trešajam. Bērziņš augstākās vietas izcīnījis pirmajos divos posmos Siguldā, esot piektajā vietā. Iepriekšējā nedēļas nogalē viņam attiecīgi devītais un astotais rezultāts. Savukārt Melbārdis piedalījies pēdējos četros posmos, pēc septītās un ceturtās vietas Siguldā divreiz ierindojoties desmitajā vietā Īglsā.

Latvija un Vācija ir vienīgās valstis Pasaules kausa posmos, kuras startē ar trim ekipāžām.

Posmos nepiedalās ASV un Kanādas bobslejisti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm