tv3.lv

Ķibermanim un Melbārdim piektā un sestā vieta PK posmā Kēnigszē

Latvijas bobslejistu Oskara Ķibermaņa un Oskara Melbārža pilotētās ekipāžas sestdien izcīnīja attiecīgi piekto un sesto vietu Vācijas trasē Kēnigszē notiekošajā Pasaules kausa sestajā posmā, kaut pēc pirmā brauciena Melbārdis bija ceturtais.

2017. gada 28. janvārī 17:54

Tikmēr devīto vietu trasē, kurā drīzumā norisināsies arī pasaules čempionāts, izcīnīja Latvijas trešā ekipāža ar pilotu Uģi Žaļimu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aizvadītajās sacensībās pēc pirmā brauciena Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu un Ķibermanis ar Matīsu Mikni bija uzreiz aiz pirmā trijnieka. Tobrīd Melbārža ekipāža trešajai pozīcijai zaudēja vien 0,03 sekundes.

Tikmēr otrajā braucienā Ķibermanis vēlreiz uzrādīja piekto rezultātu, bet Melbārža ekipāža bija vien devītā ātrākā un summā atkrita aiz tautieša.

Sacensībās uzvaru guva vācietis Johaness Lohners, kurš par 0,23 sekundēm apsteidza vācieša Frančesko Frīdriha un amerikāņa Stīvena Holkomba ekipāžas. Frīdrihs otrajā braucienā pieļāva vairākas ļoti rupjas kļūdas, bet tāpat spēja saglabāt dalītu otro pozīciju.

Uzvarētājiem Ķibermaņa ekipāža summā zaudēja 0,41 sekundi, bet Melbārža divnieks – 0,46 sekundes.

Latvijas trešā ekipāža Uģis Žaļims ar Jāni Jansonu pēc pirmā brauciena bija dalītā desmitajā vietā, bet otrajā uzrādīja astoto rezultātu un summā pacēlās uz devīto pozīciju. Viņi uzvarētājiem piekāpās par 0,61 sekundi.

Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem tagad līderpozīcijā ar 1095 punktiem ir Frīdrihs, kuram 20 punktus zaudē Holkombs, bet trešo vietu ar 1000 punktiem ieņem sestdien ceturto vietu guvušais krievs Aleksejs Stuļnevs. Pirms šī etapa līderpozīcijā atradās Dienvidkorejas pilots Vons Jondžons. tomēr sestdien viņš palika vien 16.pozīcijā un kopvērtējumā nu ir piektais.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Frīdrihs šosezon startējis tikai piecos no sešiem etapiem, bet tajos divnieku sacensībās nav bijis zemāk par otro vietu.

Tikmēr Ķibermanis, kurš nav bijis zemāk par piekto vietu, ar četros posmos izcīnītiem 768 punktiem pacēlies uz desmito pozīciju, bet Žaļims ar 632 punktiem ir 13.pozīcijā. Savukārt Melbārdis ar 472 punktiem trijos posmos atrodams 19.vietā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm