tv3.lv

Cipuļa divnieks Pasaules kausa posmā bobslejā apsteidz Ķibermaņa ekipāžu

Emīls Cipulis ar stūmēju Edgaru Nemmi sestdien Altenbergā apsteidza Oskaru Ķibermani ar stūmēju Intaru Dambi Pasaules kausa posma bobslejā sacensībās divniekiem.

2021. gada 18. decembrī 18:42

Oskars Ķibermanis ar stūmēju Intaru Dambi trasē devās ar 17.numuru, sasniedzot 14. ātrāko laiku startā un 17. – finišā. Viņš no brauciena uzvarētāja vācieša Frančesko Frīdriha atpalika 0,97 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Emīls Cipulis ar stūmēju Edgaru Nemmi startēja nākamie, ar piekto labāko startu ierindodamies 19.vietā 26 braucēju konkurencē un no Frīdriha, kura stūmējs bija Torstens Margiss, atpaliekot 1,01 sekundi.

Tikmēr uz starta savainojumu dēļ neizgāja Dāvis Kaufmanis, kuram bija paredzēts braukt ar stūmēju Ivo Danu Kleinbergu.

Frīdrihs braucienā par 0,15 sekundēm apsteidza tautieti Kristofu Hāferu un par 0,18 sekundēm – krievu Rostislavu Gaitjukeviču.

Ceturtajā vietā ierindojās trešais vācu pilots Johanness Lohners, piektajā – austrietis Benjamins Maiers, kuram sekoja divi kanādieši, sesto vietu ieņemot Kristofera Springa ekipāžai.

Otro braucienu Cipulis veica krietni labāk par pirmo, braucienā ieņemot 16.vietu un summā pakāpjoties uz 17.vietu. Latvijas divnieks kārtējo uzvaru svinējušajam Frīdriham zaudēja 1,60 sekundes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ķibermanis nobrauca ar lielāku brāķi nekā Cipulis un pirmoreiz Pasaules kausa posmos bija spiests piekāpties tautietim, ierindojoties uzreiz aiz viņa ar 18. labāko laiku braucienā un summā un piecu sekundes simtdaļu atpalicību no tautieša.

Frīdrihs otrajā braucienā sasniedza otro labāko laiku, taču pārliecinoši uzvarēja divu braucienu summā. Viņš par 0,22 sekundēm apsteidza komandas biedru Hāferu, kam tas bija pirmais Pasaules kausa goda pjedestāls šosezon.

Trešo vietu ar labāko laiku otrajā braucienā izcīnīja kanādietis Džastins Kripss, kurš no Frīdriha atpalika 0,31 sekundi.

Viņš par divām sekundes simtdaļām apsteidza tautieti Springu, par piecām simtdaļām – šveicieti Zimonu Frīdli un par sešām – Gaitjukeviču.

Savukārt Lohners ar 14.laiku braucienā finišēja vien dalītā desmitajā vietā divu braucienu summā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm