tv3.lv

Bērziņš/Bebrišs PK sezonu bobsleja divniekiem Siguldā iesāk ar piekto vietu

Bobslejisti Ralfs Bērziņš un Arnis Bebrišs sestdien Siguldā Pasaules kausa (PK) pirmajā posmā bobsleja divniekiem izcīnīja piekto vietu, kamēr par uzvarētāju tika kronēta vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža.

2020. gada 21. novembrī 18:04

Otrajā braucienā ātrākais bija vācietis Frančesko Frīdrihs un stūmējs Torstens Margis. Viņi bija ātrākie gan startā, gan trasē, divu braucienu summā svinot uzvaru. Pirmajā braucienā šī ekipāža ierindojās otrajā pozīcijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otro vietu izcīnīja Johanness Lohners, kurš iepriekš Siguldā nebija braucis un pirmajā piegājienā uzstādīja jaunu trases rekordu. Vācieša ekipāža startā sasniedza otro ātrāko laiku un šajā pozīcijā arī šķērsoja finiša līniju. Viņš savam tautietim zaudēja 0,04 sekundes.

Pie bronzas tika šveicieša Simona Frīdli ekipāža, kas otrajā braucienā uzrādīja trešo ātrāko laiku, bet pirmajā ierindojās ceturtajā pozīcijā.

No Latvijas ekipāžām visaugstvērtīgāko rezultātu uzrādīja Bērziņa/Bebriša divnieks, kas startā uzrādīja septīto ātrāko laiku un finišēja septītajā pozīcijā. Divu braucienu summā latvieši līderim zaudēja 0,53 sekundes un izcīnīja piekto vietu.

Pozīciju zemāk ierindojās Oskara Ķibermaņa ekipāža, kas otro braucienu sāka ar nelielu misēkli startā, bet trasi izdevās veikt samērā “tīri”. Startā uzrādīts trešais laiks, bet braucienā piektā pozīcija. Divu braucienu summā Ķibermaņa ekipāža ierindojās sestajā pozīcijā.

Tikmēr Dāvja Kaufmaņa/Ivo Dana Kleinberga startā bija ceturtā ātrākā, bet ierindojās 12.vietā, kas divu braucienu summā ļāva ieņemt desmito vietu. Šī ekipāža vāciešiem zaudēja 0,71 sekundi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmajā braucienā ātrāko laiku uzrādīja vācieša Lohnera ekipāža, kas bija ātrākā startā un vēlāk arī uzstādīja jaunu trases rekordu – 49,51 sekunde.

Kaufmaņa/Kleinberga ekipāža trasē devās otrā un labi iestūma kamanas (ceturtais ātrākais starta laiks), pēcāk arī nepieļaujot lielas kļūdas trasē. Ekipāža uz brīdi bija ātrākā, bet vēlāk līdera godu pārņēma Simons Frīdli, latvieti apsteidzot par 0,03 sekundēm. Pēc pirmā brauciena Kaufmanis/Kleinbergs ierindojās sestajā pozīcijā, līderim savām debijas reizē zaudējot 0,21 sekundi.

Oskara Ķibermaņa ekipāža startā uzrādīja trešo labāko laiku, bet trases vidus daļā pieļautas dažas kļūdas, ka rezultātā zaudēts ātrums un devītā pozīcija. Ķibermaņa divnieks vāciešiem zaudē 0,37 sekundes.

Vietu augstāk finišēja Bērziņš/Bebrišs, kuriem startā un arī finišā astotais ātrākais laiks, līderim zaudējot 0,29 sekundes.

Gaisa temperatūra Siguldā pēc Celsija ir +3 līdz +4 grādi, un sportistu uzrādītie rezultāti liecina, ka sestdien trase bija ātra.

Pirmajā posmā piedalījās 13 divnieku ekipāžas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm