tv3.lv

Bendika Pasaules kausa posmā biatlonā finišē trešā desmita sākumā

Baiba Bendika piektdien Antholcā Pasaules kausa posmā biatlonā ieņēma 21.vietu 15 kilometru individuālajā distancē, bet Annija Keita Sabule ierindojās 91. vietā.

21. janvārī 18:14

Bendika, kura trasē devās ar 23.numuru, nekļūdīgi šāva pirmajās divās šautuvēs, pretendējot uz augstu vietu disciplīnā, kurā īpaši svarīgi ir nekļūdīties šaušanā, jo par katru “pūdeli” rezultātam tiek pieskaitīt viena minūte. Tomēr trešajā šautuvē Bendika pieļāva vienu kļūdu, bet pēdējā – divas, savas izredzes uz vietu pirmajā desmitniekā ievērojami samazinot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad bija finišējušas visas dalībnieces, Latvijas biatloniste ierindojās 21. vietā, uzvarētājai – Francijas pārstāvei Žistīnei Brezazai-Bušē zaudējot četras minūtes un 8,1 sekundi.

Otra Latvijas dalībniece Sabule startēja ar 62.numuru un pirmajā šaušanā guļus kļūdījās vienreiz. Viņas cerības uz augstu vietu beidzās pēc otrās šaušanas, kļūdoties trīsreiz. Atlikušie desmit šāvieni sasniedza mērķi, taču tas nepalīdzēja ierindoties augstāk par 91.vietu. Viņa Francijas biatlonistei piekāpās 11 minūtes un 51,9 sekundes.

Brezaza-Bušē šautuvē kļūdījās vienreiz un par 51,1 sekundi apsteidza tautieti Žiliju Simonu, kura pa reizei netrāpīja mērķī divās pēdējās šautuvēs.

Trešo vietu ieņēma zviedriete Mona Brūšone, kura ar identiskām kļūdām šaušanā kā Simonai no uzvarētājas atpalika par minūti un 37,2 sekundēm, pirmoreiz karjerā kāpjot uz Pasaules kausa posma goda pjedestāla.

Ceturtajā vietā ierindojās amerikāniete Klēra Īgena, piektajā – Itālijas biatloniste Dorotija Vīrere un sestajā – čehiete Mārketa Davidova. Startēja 96 biatlonistes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopvērtējumā mazo kristāla kausu par uzvaru individuālajā distancē ar 98 punktiem ieguva Davidova. Otrā ar 86 punktiem divās sacensībās finišēja austriete Liza Terēza Hauzere, trešā ar 79 punktiem – baltkrieviete Dinara Aļimbekava. Bendika ar 35 punktiem ierindojās 17. vietā.

Visu disciplīnu summā pirmā pēc 14 no 22 sacensībām ir norvēģiete Marte Ulsbū Reiselanne, iekrājot 651 punktu. Otrā ar 563 punktiem ir zviedriete Elvīra Ēberja, bet trešo vietu ar 535 punktiem ieņem baltkrieviete Dinara Aļimbekava. Bendika ieguvusi 105 punktus un ir 37.pozīcijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm