Bendika iedzīšanā ieņem 29.vietu, kārtējā uzvara norvēģietei Ekhofai

Latvijas biatloniste Baiba Bendika sestdien Oslo desmit kilometru iedzīšanā ieņēma 29. vietu Pasaules kausa (PK) pēdējā posmā, kamēr uzvaru svinēja norvēģiete Tirila Ekhofa.

19. martā 15:03

Arī iedzīšanas sacensībās uzvaru izcīnīja Ekhofa, kura kļūdījās pa vienai reizei otrajā un trešajā šaušanā un sasniedza finišu 29 minūtēs un 55,7 sekundes.

Otro vietu ieņēma uzvarētājas tautiete Marte Ulsbū-Reiselanna, kļūdoties pa vienai reizei abās šaušanās stāvus un zaudējot Ekhofai 24,9 sekundes. Tikmēr trešajā pozīcijā ierindojās slovākiete Paulīna Fialkova, kura sašāva visus mērķus, taču finišā uzvarētājai zaudēja 50,5 sekundes.

Bendika iedzīšanu sāka minūti un 14 sekundes aiz Ekhofas. Latvijas biatloniste, esot 100% precīzai abās šaušanās guļus, pirms trešās ieņēma 15.vietu, taču trīs nopelnītie soda apļi trešajā ugunslīnijā lika atkāpties uz 33.vietu pirms noslēdzošās šaušanas.

Latvijas sportiste finišā Ekhofai zaudēja trīs minūtes un 35,5 sekundes.

Vīriešiem sacensība 12,5 kilometru iedzīšanā sāksies plkst.16.

Pasaules kausa sezonas noslēdzošais posms tiks noslēgts svētdien ar sacensībām ar kopēju startu.