tv3.lv

TV6 pārraidīs Majoros notiekošo Pasaules tūres posmu pludmales volejbolā

Pludmales volejbols ir, iespējams, labākais veids, kā iesākt vasaru, tāpēc kanāls TV6 saviem skatītājiem piedāvā sekot līdzi Pasaules tūres posma pludmales volejbolā ”Elite 16” turnīram, kas no 1. līdz 5. jūnijam norisināsies Majoru pludmales smiltīs.

27. maijā 13:51

Turnīrs norisināsies gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Vīriešu pamatturnīrā dalību apstiprinājuši Tokijas olimpisko spēļu medaļnieki no Kataras duets Šerifs Junuse/Ahmeds Tidžans, olimpiskie čempioni norvēģi Annešs Mūls un Kristians Sērums, kā arī labākās ASV, Brazīlijas, Čehijas un Itālijas vīriešu komandas. Vīriešu sacensībās Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš spēlēs pamatturnīrā, bet Ardis Bedrītis un Artūrs Rinkevičs, kā arī olimpisko spēļu pusfinālists Edgars Točs un Kristians Fokerots par vietu pamatturnīrā cīnīsies kvalifikācijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pamatturnīrā sievietēm Kravčenoka un Graudiņa ir izliktas ar otro numuru. Ar viņām par uzvaru turnīrā cīnīsies pasaules čempiones no Kanādas Sāra Pavana/Melisa Umana-Paredesa, Nīderlandes sieviešu duets Katja Stama un Raisa Shūna, kas ir līderes pasaules rangā, kā arī olimpiskās medaļnieces no Šveices Joana Heidriha un Anuka Veržē-Deprē un citas spēcīgas komandas. Pamatturnīrā ir iekļuvuši pieci Brazīlijas pāri.

Toms Circenis
TV3 Sport programmu direktors

Šis ir augstākā līmeņa pludmales volejbola turnīrs, kuru, šo un nākamos gadus, ir uzņēmusies rīkot Latvijas volejbola federācija. Latviju pārstāvēs šī brīža labākie pludmales volejbola pāri – gan Kravčenoka/Graudiņa un Ozoliņa/Skrastiņa, gan vīriem – Samoilovs/Šmēdiņš. Tāpat arī caur kvalifikācijas spēlēm arī citiem Latvijas pāriem būs iespēja iekļūt pamatturnīrā. Ir skaidrs, ka turnīra sastāvs solās būt ļoti spēcīgs un ikviena līdzjutēja balss gan pie TV6 ekrāniem, gan Jūrmalas stadionā būs atbalsts mūsējiem.

Šīs sezonas Pasaules tūri kalendārā aizstāj “Beach Pro Tour” (BPT) turnīri, kas būs sadalīti trīs rangu turnīros – “Elite 16”, “Challenge” un “Futures”. Latvija iekļauta kalendārā kā “Elite 16” sacensību norises vieta, kas paredz pasaules labāko sportistu ierašanos Latvijā, Jūrmalā.

Seko līdzi mūsu pludmales volejbolistu gaitām ”Elite 16” turnīrā tiešraidēs no Majoru pludmales jau no 1. līdz 5. jūnijam kanālā TV6, kā arī nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm