“tv3.lv” un TV6 pārraidīs Jūrmalas Pasaules tūres "Challenge" pludmales volejbola turnīra spēles

tv3.lv” un TV6 no 15. līdz 18. jūnijam pārraidīs Jūrmalas Pasaules tūres “Challenge” pludmales volejbola turnīra spēles, kurās par titulu cīnīsies arī Latvijas labākie dueti.

7. jūnijā 8:16

Portālā “tv3.lv”  Sporta sadaļā visu turnīra laiku varēsi vērot tiešraidi no 1. korta mačiem.

Jūrmalas turnīrs sāksies ceturtdien, 15. jūnijā, ar kvalifikācijas spēlēm. Piektdien tiks aizvadīta pamatturnīra pirmā diena, un turnīrs noslēgsies svētdien ar cīņām par medaļām un čempionu tituliem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pludmales volejbola pasaules līmeņa turnīrā “Beach Pro Tour Challenge Jūrmala” spēlēs Latvijas labākie pāri un sportisti no negaidīti liela dalībvalstu skaita – 37.

Tā kā Mārtiņam Pļaviņam/ Mihailam Samoilovam ir pietiekami daudz punktu, lai iekļūtu kvalifikācijas turnīrā, iespēju izmantot vienu no Latvijas “Wild Card” ir ieguvuši Edgars Točs/ Olivers Bulgačs. Tādēļ no 15. līdz 18. jūnijam uz četriem turnīra laukumiem Jūrmalā redzēsim vismaz sešas Latvijas komandas – trīs vīriešu un trīs sieviešu. Kā jau iepriekš minēts turnīrā vīriešu konkurencē startēs arī Aleksandrs Samoilovs/ Jānis Šmēdiņš, kuri sacensības uzsāks no pamatturnīra.

Savukārt sieviešu konkurencē Latviju pārstāvēs labākais mūsu pāris Anastasija Samoilova/ Tīna Laura Graudiņa, kuras jau izcīnījušas vietu pamatturnīrā, Anete Namiķe/ Varvara Brailko, kuras arī startēs pamatturnīra sacensībām, izmantojot Latvijai piešķirto “Wild Card”.

Turnīru no kvalifikācijas kārtas uzsāks Līva Ēbere/ Deniela Konstantinova. Pilnīga skaidrība par Latvijas komandu skaitu turnīrā būs vien 14. jūnijā, kad visas komandas būs ieradušās turnīra norises vietā.

Līdz ar to jau šobrīd ir zināms, ka 15. jūnijā, ceturtdien, kvalifikācijas spēles aizvadīs vismaz trīs mūsu komandas. Piektdien, 16. jūnijā, kas ir pamatturnīra pirmā diena, piedalīsies vismaz trīs Latvijas komandas, aizvadot sešas grupu spēles. Turnīra pirmās dienas būs piesātinātas un aizraujošas dienas, kurās organizatori aicina visus interesentus nepalaist garām un atbalstīt Latvijas komandas klātienē ceļā uz izslēgšanas spēlēm un finālspēlēm, kas noritēs nedēļas nogalē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs esam gandarīti par tik lielu atsaucību un interesi. Šogad turnīram Jūrmalā pieteikušies augstākā līmeņa spēlētājus no visas pasaules – Meksikas, Argentīnas, Austrālijas, Amerikas, Taizemes, Ķīnas, virknes Eiropas valstu un daudzas citas. Turklāt mūsu brīnišķīgajā pludmalē spēlēs arī jaunie un talantīgie zviedri – Deivids Ahmans un Jonatans Helvigs. Tāpat šogad savus panākumus centīsies atkārtot itāļu duets Samuels Kotafava un Paolo Nikolai, kas pērn Jūrmalā izcīnīja zeltu. Latvijā varēsim redzēt patiesi spraigas, augsta līmeņa spēles četru dienu garumā,” stāsta Jānis Buks, Latvijas volejbola federācijas prezidents.

“Beach Pro Tour” turnīri jau otro sezonu norisinās visā pasaulē un viens no tiem notiek Jūrmalā. Latvija iekļauta kalendārā kā “Challenge” sacensību norises vieta. Šis sacensību formāts nodrošina Latvijas komandām lielāku iespēju cīnīties par medaļām un ļauj skatītājiem redzēt gan pašmāju, gan pasaules labākos pārus tepat Latvijā. Biļetes uz atsevišķām dienām, nedēļas nogali vai visām spēlēm četru dienu garumā var iegādāties bezrindas.lv. Tuvojoties turnīram biļešu cenas pieaugs, tāpēc organizatori aicina tās iegādāties laikus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm