tv3.lv

Samoilovs un Šmēdiņš nespēj uzreiz iekļūt “King of the Court” pusfinālā un cīņu par pusfinālu turpinās izslēgšanas spēlēs

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien Hamburgā nespēja uzreiz iekļūt “King of the Court” sacensību pusfinālā un cīņu par pusfinālu turpinās “play-off” mačā.

25. jūnijā 21:14

Samoilovs/Šmēdiņš ceturtdaļfināla pirmajā kārtā pirmie guva punktus, “karaļa” pusē pirmajā reizē apstājoties uz trim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceturtdaļfināla vidū latvieši nopelnīja vēl divus punktus, bet pēdējās piecas pirmās kārtas minūtes ievadīja ar vēl sešiem punktiem, nodrošinot dalību otrajā kārtā ar uzvaru un 16 punktiem, par četriem punktiem apsteidzot katariešus Ahmedu Tidžanu un Šerifu Sambu.

No sacensībām izstājās pēdējo vietu ieņēmušie čīlieši Estevans un Marko Grimalti, kuri tāpat kā šveicieši Īvs Hauseners un Kentēns Metrals sakrāja vienu punktu.

Otrajā kārtā latvieši ilgu laiku bija trešie, taču beigās izrāvienu veica viņu galvenie konkurenti Hauseners un Metrals, atstājot Samoilovu un Šmēdiņu ar trim punktiem pēdējā vietā.

Kataras duets sakrāja 12 punktus, nīderlandietis Leons Luini un vācietis Robins Sova – deviņus, bet šveicieši septiņus punktus.

Cīņā par pusfinālu Latvijas duets piedalīsies triju pāru sacensībās.

Jau ziņots, ka Latvijas duets grupas pirmajā kārtā pie punktiem netika un cīņu par ceturtdaļfinālu neturpināja. Piektdien duets pārvarēja izslēgšanas kārtas pirmo, bet sestdien otro kārtu, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviešu konkurencē sacenšas arī Anastasija Kravčenoka pārī ar 2016.gada olimpisko čempioni Vācijas pludmales volejbolisti Kiru Valkenhorstu. Viņas nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā, ieņemot otro vietu D apakšgrupā.

“King of the Court” turnīra formāts ir pavisam atšķirīgs no ierastās izspēles kārtības pludmales volejbola turnīros. Sacensības sākas ar kvalifikāciju, seko grupu turnīrs, ceturtdaļfināli, pusfināli ar desmit komandu līdzdalību un piecu komandu fināls.

Katrā no turnīra fāzēm dueti tiek sadalīti grupās pa pieci, un trim ir vieta trešajā kārtā. Pāri spēlē 15 minūšu maču, kurā laukumu pamet izspēli zaudējušie. Duets, kas ieguvis punktu pēdējā izspēlē, turpina spēlēt laukuma uzvarētāju pusē, līdz zaudē punktu. Spēles laukuma viena puse tiek dēvēta par “karaļa” pusi. Šajā pusē spēlējošais duets uzņem servi, tādējādi iegūstot nelielas priekšrocības. Pēc 15 minūtēm tiek apkopoti pāru gūtie punkti, un vismazāk punktus nopelnījušie nesasniedz nākamo kārtu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm