tv3.lv

Pludmales volejbolistes Regute un Konstantinova konflikta dēļ nespēlēs kopā Eiropas U20 čempionātā

Latvijas pludmales volejbolistes Amanda Regute un Daniele Konstantinova nespēlēs kopā Eiropas U-20 čempionātā pludmales volejbolā, vēsta Latvijas Volejbola federācija (LVF).

27. jūnijā 19:44

Pirms gaidāmā Eiropas čempionāta attiecīgajā vecuma grupā tika aizvadīts atlases turnīrs, kurā noskaidrojās, ka pirmais Latvijas pāris šajā sacensībās būs Regute/Konstantinova, bet otrais Līva Ebere un Kitija Martini. Tomēr neilgi pēc tam tika nolemts, ka pirmajā duetā Konstantinovas pāriniece būs Ebere, kamēr Regute sacentīsies kopā ar Martini.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

LVF ģenerālsekretārs Arnis Tunte skaidroja, ka iemesls mainīt duetu sastāvus bijis ieildzis konflikts komandā.

“Jau kādu laiku klīda baumas, ka meitenēm ir gan savstarpējās komunikācijas problēmas, gan arī nesaskaņas ar treneri,” LVF paziņojumā citēts Tunte. “Pēc kāda laika saņēmām trenera Aleksandra Soloveja vēstuli, kurā viņš lūdz mainīt sastāvu un kā pirmo pāri noteikt Līvu Eberi un Danielu Konstantinovu, bet kā otro – Amandu Reguti un Kitiju Martini. Tajā pat dienā iesniegumu LVF saņēma no Regutes.”

Pēc tam tika sasaukta sapulce, kurā piedalījās visas iesaistītās puses – Regute ar māti, kura vietnē “Facebook” izplatīja ierakstu, paužot neapmierinātību par šādu lēmumu, Konstantinova, Ebere, pludmales volejbola izlašu koordinatore Sandra Selga un Tuntu.

Sapulces laikā tapa skaidrs, ka turpmāka komandas pastāvēšana nav iespējama, tāpēc no LVF puses tika piedāvāti varianti situācijas risināšanai. Pirmais paredzēja, ka par pirmo pāri Eiropas čempionātā kļūtu Regute/Martini, bet otrais risinājums noteiktu spēcīgāko pāri vēlreiz aizvadot pārspēles.

Vienbalsīgi atbalstot lēmumu, tika lemts par labu papildu atlases spēlēm, kas tuvākajā laikā tiks aizvadītas.

Eiropas U-20 čempionāts pludmales volejbolā 14.-17. jūlijā norisināsies Turcijā. Pērn Anete Namiķe/Varvara Brailko sasniedza ceturtdaļfinālu, kurā piedzīvoja neveiksmi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm