tv3.lv

Pludmales volejbola saldais ēdiens no Jūrmalas būs skatāms tiešraidē

No 1. līdz 5. jūnijam Majoru pludmales smiltīs, Jūrmalā, norisināsies viens no gaidītākajiem un spraigākajiem pludmales volejbola pasaules notikumiem, kurā startēs gan pasaules, gan Latvijas labākie volejbolistu dueti vīriešu un sieviešu kategorijā. Visas mūsējo spēles varēsi vērot arī tiešraidē kanālā TV6 vai bezmaksas platformā ”TV3Play”.

20. maijā 8:50

Jāatgādina, ka šīs sezonas Pasaules tūri kalendārā aizstāj “Beach Pro Tour” (BPT) turnīri, kas būs sadalīti trīs rangu turnīros – “Elite 16”, “Challenge” un “Futures”. Latvija iekļauta kalendārā kā “Elite 16” sacensību norises vieta, kas paredz pasaules labāko sportistu ierašanos Jūrmalā, skaidro organizatori.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Beach Pro Tour” turnīrs būs iespēja vērot pasaules labākos pludmales volejbola duetus. Jūrmalā Latviju vīriešu kategorijā pārstāvēs trīs sportistu pāri – Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, Ardis Bedrītis un Artūrs Rinkevičs, Edgars Točs un Kristians Fokerots, bet dāmu kategorijā Latviju pārstāvēs Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa, kā arī Marta Ozoliņa un Luīze Anna Skrastiņa, savukārt kvalifikācijā vietu izcīnīja Varvara Brailko un Deniela Konstantinova.

Pamatturnīrā savu dalību ir pieteikuši arī olimpiskie čempioni norvēģi un labākās ASV, Brazīlijas, Čehijas un Itālijas vīriešu komandas. Latvijā arī viesosies leģendārie brazīļu pludmales spēlētāji kā Evandro Gonçalves Oliveira Júnior (Evandro Gonsalvess Oliveira jaunākais), Bruno Oscar Schmidt (Bruno Oskars Šmits) un Alison Cerutti (Elisons Cerutti). Pamatturnīrā negaidīti ir kvalificējusies arī Igaunijas vīriešu komanda, līdz ar to ir gaidāma arī igauņu atbalstītāju aktīva viesošanās Jūrmalas pludmalē, prognozē organizatori.

Dāmām konkurenci sagādās arī pasaules čempiones no Kanādas, Nīderlandes sieviešu duets, kas ir līderes pasaules rangā, kā arī Olimpiskās medaļas ieguvējas no Šveices un citas spēcīgas sieviešu komandas. Dāmu duetu pamatturnīrā ir izlikti pieci brazīļu dāmu pāri.

Par sportisku enerģiju un festivālam līdzīgu atmosfēru pasākuma skatītājiem un apmeklētājiem visu dienu garumā rūpēsies arī turnīra teritorijā izvietotā fanu zona, kurā būs iespējams iegādāties gan atspirdzinošus dzērienus un garšīgus ēdienus, un turnīru atbalstītāji rūpēsies par dažādām izklaidējošām aktivitātēm kā maziem , tā lieliem apmeklētājiem.

Pasaules tūres posma pludmales volejbolā ”Elite 16” komandām programma, ko varēs vērot tiešraidē kanālā TV6 un ”TV3Play”:

1.jūnijs – kvalifikācijas turnīra spēles no 9:00

2.jūnijs – 1.kārtas spēles no 9:00 – 14:00
2.jūnijs – 2.kārtas spēles no 15:00 – 22:00

3.jūnijs – 3.kārtas spēles no 9:00 – 14:00
3.jūnijs – 4.kārtas spēles no 15:00 – 22:00

4.jūnijs – Ceturtdaļfināla spēles no 11:00 – 14:00
4.jūnijs – Pusfināla spēles no 17:00 – 20:30

5.jūnijs – Fināli

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm