Pļaviņš/Točs Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā zaudē Brouveram/Mēvsenam

Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs piektdien Vīnē Eiropas čempionāta pludmales volejbolā cīņā par vietu ceturtdaļfinālā zaudēja Nīderlandes duetam Aleksandrs Brouvers/Roberts Mēvsens, kas turnīrā izlikti ar 12.numuru.

2021. gada 13. augustā 21:39

Turnīrā ar 18.numuru izliektais Latvijas duets piekāpās nīderlandiešiem ar 0-2 (15:21, 18:21).

Pirmajā setā pēc līdzīga sākuma pāris punktu pārsvaru ieguva 2013.gada pasaules čempioni nīderlandieši, pakāpeniski palielinot pārsvaru un pēc trim gūtajiem punktiem pēc kārtas uzvarot setu ar 21:15.

Otrajā setā jau kopš paša sākuma labāk veicās Latvijas duetam. Uz pirmo gūto punktu nīderlandieši spēja atbildēt ar to pašu, taču nākamos trīs punktus guva latvieši – 4:1. Vēl viens izrāviens trīs punktu vērtībā ļāva Pļaviņam un Točam panākt 10:4.

Tomēr pēc Mēvsena bloka pret Toču rezultāts bija līdzīgs – 15:15, bet nākamajā izspēlē Mēvsens uzbrukumā pirmo reizi setā izvirzīja vadībā nīderlandiešus.

Nīderlandieši izmantoja jau pirmo mačbumbu, uzbrukumā izceļoties Mēvsenam. – 21:18.

Nīderlandieši uzvarēja, pateicoties uzbrukumam. Viņu uzbrukumi ar punkta gūšanu beidzās 33 gadījumos, kamēr latviešu – 20. Abi dueti pa četrām reizēm bloķēja pretiniekus un pa piecām reizēm kļūdījās, bet netveramu servju vairāk bija latviešiem (4:0).

Ceturtdaļfinālā nīderlandieši mērosies spēkiem ar Vācijas duetu Nilss Ēlerss/Lukass Pfrecšners, kuri sacensībās izsēti ar 21.numuru.