Pie Superkausa volejbolā tiek “Jelgava” un “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”

Svētdien Jūrmalā notika “Optibet” Superkausa izcīņa volejbolā, un par tā ieguvējām sievietēm kļuva “Jelgavas” volejbolistes, bet vīriem – “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” komanda.

2. oktobrī 12:20

Jelgavnieces ar rezultātu 3-1 (25:22, 25:22, 14:25, 25:22) uzvarēja “Rīgas Volejbola skola”/”LU” (RVS/LU) komandu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzvarētājām pa 14 punktiem guva Liene Šimkuse un Monta Urbāne, bet 11 punktus pievienoja Jeļizaveta Morozova. Urbāne četrreiz izcēlās blokā, kamēr Šimkuse trīs punktus guva ar “eisiem”.

Pretinieču rindās 20 punktus guva Kristīne Kramēna, ar 17 punktiem piebalsoja Megija Dambrehte, bet 13 punkti bija Adelīnai Gerlīņai.

Savukārt “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” ar rezultātu 3-0 (26:24, 25:22 28:26) pārspēja Jēkabpils “Lūšus”.

Uzvarētāju rindās 17 punktus sakrāja Matīss Gabduļins, kamēr vēl desmit pievienoja Jēkabs Dzenis, kurš divus no tiem guva blokā. Vēl deviņus punktus guva Patriks Pinka.

Jēkabpils vienībā rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Armands Āboliņš, bet Zigurds Adamovičs guva astoņus punktus, un, četras reizes izceļoties blokā, piecus punktus sakrāja Leo Catlakšs.

“Puikas ir malači, izcīnījās līdz galam. Tā bija sezonas pirmā spēle, un, kamēr viens otru “uztausta”, paiet laiks. Svarīga uzvara. Tas ir visvieglākais tituls – viena spēle, un uzvara rokā. Tāpēc nepārvērtēju šīs uzvaras nozīmīgumu, taču ir ļoti patīkami. Iepriekš mums tas neizdevās, kaut gan bijām tuvu tam,” pēc spēles sarunā ar Latvijas Volejbola federāciju teica uzvarētāju treneris Raimonds Vilde.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm