tv3.lv

Latvijas sieviešu volejbola izlase uzsāk gatavošanos Eiropas čempionāta kvalifikācijai

Latvijas sieviešu izlase Itālijas speciālista Danieles Mario Kaprioti vadībā 16 volejbolistu sastāvā pirmdien uzsāka treniņnometni, gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, ziņo Latvijas Volejbola federācija (LVF).

5. jūlijā 16:14

Daļu izlases dalībnieču Kaprioti ir redzējis U-21 izlases rindās, kopā ar to dodoties uz U-21 Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, kā arī iepriekšējās divas nedēļas jau strādājot ar izlases kandidātēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs sākam trenēties 16 volejbolistu sastāvā, taču kandidāšu saraksts varēja būt arī lielāks. Vairākas spēlētājas dažādu iemeslu dēļ nevarēja piedalīties izlases darbā, tai skaitā ASV spēlējošās Marta Levinska un Irbe Lazda, kurām jau jūlijā jābūt augstskolās un augustā sākas sezona,” skaidro vienības galvenais treneris Kaprioti, kurš uzsver perfekto izlases treniņu vietu Rīgas Volejbola skolā, kur ir viss darbam nepieciešamais.

“Vairākas 2005./2007.gadā dzimušās meitenes ir pavisam tuvu izlasei un varētu būt šīs izlases daļa. Kopā ir apmēram 30 interesantas spēlētājas, kuras varētu iesaistīties izlases darbā. Mums ir jāņem vērā, ka izlases veidošana ir ilgs process,” par kandidātēm saka treneris.

Jau šodien izlase dodas uz Poliju, lai tur aizvadītu pirmās divas no sešām oficiālajām pārbaudes spēlēm ar spēcīgo Polijas U-21 izlasi, kas ir kvalificējusies Eiropas čempionāta finālturnīram. Savukārt augustā Latvijā viesosies Igaunijas B izlase un Austrijas valstsvienība.

Runājot par mērķiem, Kaprioti izceļ spēlētāju iepazīšanas nepieciešamību, spēlētāju iepazīstināšanu ar savu spēles redzējumu un uzdevumu volejbolistēm ļaut saprast, ka viņas var spēlēt volejbolu ar savu tehnisko arsenālu.

“Interesanta grupa. Ja Slovākijai visas spēlētājas būs ierindā, tā izskatās pēc grupas spēcīgākās komandas. Spānietes zina, kā jāspēlē volejbols, pat ja viņas dažreiz nav tik garas kā pasaules klases izlasēs. Un Dānija pēdējos desmit gados ir ļoti progresējusi. Šī ir komanda, ko mēs varam mēģināt “aizķert”. Mūsu uzdevums ir mēģināt spēlēt volejbolu šajā grupā,” par pretiniecēm un pašu izredzēm kvalifikācijas turnīrā saka Kaprioti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaprioti darbā palīdz treneri Andrejs Odinokovs un Inguna Minusa, fiziskās sagatavotības treneris Atiljo Rudžeri no Itālijas, fizioterapeits no Somijas Roni Antero Rekola un statistiķis Mareks Makimovs, bet komandas menedžeris ir Kristaps Čerņavskis.

Latvijas izlase Eiropas čempionātā kvalifikācijas grupā ielozēta kopā ar Dāniju, Slovākiju un Spāniju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm