tv3.lv

Izdzīvo Eiropas pludmales volejbola finālu TV6!

2016. gada 2. jūnijā 15:44

Pērn Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš Eiropas pludmales volejbola čempionātā izcīnīja zelta medaļu. Arī šogad Šveicē šis turnīrs solās būt spraigs, tādēļ TV6 jau šajā nedēļas nogalē piedāvā iespēju sekot līdz mūsējo sniegumam. Atbalstiet Latvijas pludmales volejbolistus un baudiet Eiropas pludmales volejbola fināla spēles vīriešiem TV6!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiešraides no Šveices būs piektdien plkst. 20.00. Sestdien sekojot līdzi mūsējo sniegumam TV6 piedāvās divas no četrām ceturtdaļfināla spēlēm laika posmā starp 18.00 un 22.00 (lūdzu, sekojiet aktuālajai programmai TV6.lv). Savukārt svētdien tiks translēti abi pusfināli – plkst. 12.00 un 13.00, kā arī cīņa par bronzas medaļu 15.00 un fināls 17.30!

“Lai arī Eiropas čempionātā šogad būs ļoti daudz spēcīgu pāru, mūsu mērķis ir viens – aizstāvēt pagājušajā gadā izcīnīto Eiropas čempionu titulu! Šis mums ir ļoti nozīmīgs turnīrs, lai sagatavotos Riodeženaiero Olimpiskajām spēlēm. Tādēļ prieks, ka čempionātu varēs redzēt TV6, un mēs darīsim visu, lai tiktu līdz finālam! Skatieties un turiet par mums īkšķus!” aicina Aleksands Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

Arī šogad Latvijas komandai ir liela iespēja iegūt medaļas, jo pērn Samoilovs un Šmēdiņš izcīnīja zeltu, bet divus iepriekšējos gadus ieguva sudraba godalgas. Turklāt šogad Latviju pārstāvēs arī Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuriem šis turnīrs ir svarīgs, lai izmantotu iespēju kvalificēties RIO Olimpiskajām spēlēm. Pludmales volejbols Latvijā kļūst aizvien populārāks un nākamajā gadā Eiropas čempionāta fināls notiks Latvijā.

Atbalstiet mūsu komandas Šveicē un skatieties Eiropas pludmales volejbola finālu TV6! Sekojiet līdz tiešraidēm jau 3. jūnijā plkst. 20.00, 4.jūnijā starp 18.00 un 22.00 un 5. jūnijā no plkst. 12.00!

Foto


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm