Graudiņa/Kravčenoka Tokijas pusfinālā piekāpjas Austrālijas duetam un cīnīsies par olimpisko bronzu

Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka agrā ceturtdienas rīta pēc Latvijas laika Tokijas olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīra pusfinālā ar 0-2 (21:23, 13:21) piekāpās Austrālijas duetam Mariafei Artaho de Solarai / Talikai Klensijai un piektdien 4:00 cīnīsies par olimpisko bronzu.

2021. gada 5. augustā 4:44

Cīņas sākumā Latvijas duets pieļāva kļūdas uzbrukumos, kā dēļ nonāca iedzinējos ar 1:4, bet turpinājumā Graudiņas veiksmīgā spēle pie tīkla ļāva panākt neizšķirtu 4:4. Vēlāk gan pretinieces ātri atjaunoja trīs punktu pārsvaru (8:5), bet pēc sekmīga uzbrukuma pie savas serves duetus šķīra tikai punkts (7:8).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seta vidū austrālietes saglabāja 2-3 punktu pārsvaru, bet turpinājumā pretinieces bija jau četru punktu attālumā (10:14), galvenokārt pateicoties Klensijas uzbrukumiem un labai servju uzņemšanai. Kravčenokas uzbrukums un “eiss”, kā arī Graudiņas spēle blokā ļāva pietuvoties līdz viena punkta atstatumam (16:17).

Pretinieces paņēma pārtraukumu, pēc kura pieļāva kļūdu uzbrukumā (17:17), bet pēc tam sekoja Klensijas sitiens pa līniju un latviešu kļūda – 19:17 austrāliešu labā. Graudiņas māņu sitiens un Klensijas kļūda aizsardzībā vēlreiz ļāva panākt vienādu rezultātu (19:19). Seta nogalē Graudiņa/Kravčenoka atspēlēja divas setbumbas, bet trešā pēc kļūdas serves uzņemšanā deva uzvaru Austrālijas pārim – 23:21.

Otrā seta sākumā 1:0 Latvijas labā panāca Graudiņa, bet pēc tam cīņa turpinājās punkts punktā līdz Kravčenokas “eiss” ļāva panākt lielāku pārsvaru (5:3). Jau trīs punkti duetus šķīra pēc tam, kad se Solora izsita bumbu ārpus laukuma (7:4), bet vēlāk pēc Kravčenokas kļūda pie tīkla pretinieces pietuvojās līdz vienam punktam (8:7).

Autā izsista bumba un seta viducī jau rezultāts neizšķirts 10:10, bet pēc Klensijas bloka un austrālietēm uzdāvinātas bumbas pie tīkla pretiniecēm divu punktu pārsvars (13:11). Pēc paņemtā pārtraukuma Klensija vēlreiz bija pārāka pie tīkla un duetus šķīra jau trīs punkti (14:11). Vēlāk sekoja vairākas kļūdas un pretinieču izdevušies uzbrukumi, kā dēļ Latvijas duetam bija jau grūti atspēlējams deficīts (12:18). Seta galotnē Latvijas sportistes salūza un piekāpās ar 13:21.

Otrajā pusfinālā ASV duets Eiprila Rosa/Aliksa Klainmena (2.) ar rezultātu 2-0 (21:12, 21:11) uzveica Šveices pāri Joanu Heidrihu/Anuku Veržē-Deprē (12.), kas piektdien būs Graudiņas/Kravčenokas pretinieces bronzas duelī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm