tv3.lv

“”Ģēnijs” ierīko volejbola laukumu pagalmā!” Rēzekniešus pārsteidz izbūve pagalmā

Rēzeknieši, dzīvojoši daudzdzīvokļu namu apkaimē, neizpratnē, kāpēc pagalma vidū tiek izbūvēts volejbola laukums, kamēr samilzusi ir problēma ar automašīnu novietošanu. Iedzīvotāji neizpratnē norāda, ka konkrētajā teritorijā labprātāk redzētu papildu auto novietnes, nevis volejbola spēli, kuras laikā bumba var apskādēt turpat netālu novietotās automašīnas.

2020. gada 25. novembrī 18:39

“Bez Tabu” redakcijā vērsusies skatītāja, kura pauž neizpratni par volejbola laukumu Rēzeknē, daudzdzīvokļu namu masīvā Upes ielā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

sašutusi par volejbola laukumu daudzdzīvokļu namu pagalmā

Kāds “ģēnijs” izdomājis ierīkot pludmales volejbola laukumu! Pagalmā, kurā kritiski trūkst stāvvietu iedzīvotāju automašīnām. Uz šīs zemes vasarās auga siens, kas reizi vasaras sezonā tika daļēji nopļauts, te pēkšņi – volejbola laukums! Šobrīd atliek ar baltu skaudību noskatīties uz blakus esošajiem labiekārtotajiem pagalmiem, kur ir gan jaunas stāvvietas, gan bērnu laukums. Nākamvasar, kad pagalma vidū sāks spēlēt volejbolu, iedzīvotājiem būs jāstāv pie savām automašīnām un jāatraida bumbas sitieni!

Arī citi “Bez Tabu” uzrunātie apkaimes iedzīvotāji pauda sašutumu. Norādīja, ka jau ilgstoši samilzusi auto novietošanas problēma, tāpēc zemesgabals pagalma vidū būtu noderējis papildu automašīnu novietņu izveidei vai bērnu laukuma iekārtošanai, bet ne volejbola laukuma iekārtošanai, jo bumbas spēle, kā uzskata iedzīvotāji, apdraudēšot turpat netālu novietotās automašīnas.

Iedzīvotāju “vilciens aizbraucis”

SIA “Latgales namu apsaimniekotājs”, kas apkaimē apsaimnieko vairākus namus, valdes priekšsēdētājs Ilmārs Ostrovskis “Bez Tabu” informē, ka konkrētā teritorija pieder pašvaldībai. Iepriekš apsaimniekotājs rīkojis divas iedzīvotāju aptaujas, piedāvājot vērsties pašvaldībā ar lūgumu iznomāt zemi iedzīvotāju labā. Tika taujāts viedoklis par nepieciešamību izbūvēt automašīnu novietnes, tomēr abas aptaujās piedāvājums netika atbalstīts ar vairākuma piekrišanu. Līdz ar to, kā norāda Ostrovskis, iedzīvotāju “vilciens ir aizgājis”. Par to dusmīgi ir vairāki “Bez Tabu” uzklausītie apkaimes iedzīvotāji, kuri deva piekrišanu stāvvietu izbūvei, bet šo ieceri esot aprāvuši gados vecāki kaimiņi, kuriem nav automašīnu.

Izlēmīgāki gan bija vietējās sporta biedrības “Sedna” aktīvisti, kuri vienojās ar pašvaldību par zemes nomas nomāšanu uz 10 gadiem. Tieši “Sedna” konkrētajā teritorijā nu izklāj volejbola laukumu, par zemes nomu pašvaldībai maksās ap 200 eiro gadā.

Rēzeknes pilsētas pašvaldībā apšauba, ka volejbola spēle nodarīs kaitējumu apkaimē novietotajām automašīnām. Tomēr pašvaldība komunikācijā ar nomnieku sarunājusi, ka nepieciešamības gadījumā tikšot meklēti risinājumi, kas sargās svešu īpašumu. Tāpat pašvaldībā informē, ka pašvaldības saistošie noteikumi nenosaka, kā īpaši būtu jāsargā automašīnas, māju logi no bumbas spēles uz šāda laukuma. Neesot arī aizliegta šāda veida izbūve daudzdzīvokļu namu pagalmos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bez Tabu” sazinājās ar biedrības “Sedna” vadītāju Oļegu Pavlovu.

Oļegs Pavlovs
sporta biedrības “Sedna” vadītājs

Es pats tur uzaugu. Tas viss būs bez maksas. Nāciet, spēlējiet! Bumba neaizlidos [līdz automašīnām]. Ja pat aizlidos, neko tas nenodarīs. Ja būs problēma, esmu ar mieru uzlikt tīklu, kas ķers bumbas. Protams, kāds var kliegt, jo pieradis kliegt. Kāds tur, zaļajā zonā, agrāk novietoja automašīnu. Tam būšu ļaundaris. Lai ko darītu, būšu sliktais. Šādi cilvēki neko dzīvē nevienam par labu nav darījuši. Turklāt ne par savu naudu.

“Sedna” priekšstāvis Pavlovs informē, ka teritorija tiks labiekārtota arī ar vingrošanas stieņiem, soliņiem, apstādījumiem un atpūtas lapeni. Infrastruktūru varēšot lietot bez maksas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm