tv3.lv

Volejbolisti Točs un Pļaviņš uzskata, ka spēs atgūt karantīnas dēļ iekavēto un startēt atbilstoši savām spējām

“900 sekundes” turpinām stāstīt par Latvijas olimpiešiem, kuri dosies šajā vasarā uz vasaras olimpiskajām spēlēm Tokijā un šoreiz – par volejbolistiem Edgaru Toču un Mārtiņu Pļaviņu, kuriem Covid-19 dēļ tika izjaukts sacensību ritms, taču abi volejbolisti uzskata, ka spēs atgūt iekavēto un startēt atbilstoši savām spējām, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

Neraugoties uz vēso un vējaino laiku volejbolisti aktīvi trenējas Dzintaru pludmales smiltīs. Pirms vairākām nedēļām sportisti ir atgriezušies no Turcijas un šeit, jau Latvijā, nācās pavadīt laiku karantīnā. Tagad trenera Genādija Samoilova vadībā Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš kopā ar jaunajiem volejbolistiem atkal var nodoties pludmales volejbolam.

Pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš

“Tagad to mūsu treniņu var nosaukt par atgūšanos pēc mēneša pauzes, laiks arī tāds, ka ārā ejam tikai vienreiz dienā.”

Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs Olimpiskajām spēlēm Tokijā kvalificējās jau 2019. gadā. Taču tas nenozīmē, ka pārējās sacensības un čempionāti tiek nolikti malā. Tomēr pēc Ēģiptes, Dubajas un Turcijas, Meksikas posmu nācās izlaist.

“Olimpiāde ir tas mērķis, kuru mēs sev uzstādījām, tā ir tikai viena lieta, uz ko mums ir akcents, bet mēs gribam spēlēt visos pasaules kausos un pēdējos trīs esam saskumuši par to, ka neizdevās aizbraukt un līdz ar to mēģinām atgūties,” stāsta Pļaviņš.

Diemžēl papildus fiziskajai sagatavotībai un vēl citiem faktoriem ir pievienojusies vēl viens nosacījums, kuru iepriekš nevar paredzēt, tas ir visur esošais Covid-19.

“Jau norma, ka Tev jāgatavojas fiziski un otrs jābūt veiksmei, lai dabūtu negatīvu un viņš var parādīties un neparādīties. Nevaram ietekmēt un tas ļoti izsit no ritma,” atzīst pludmales volejbolists Edgars Točs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš uz Tokiju dosies jūlija beigās. Mārtiņam jau ir pieredze Olimpiskajās spēlēs, bet Edgaram šīs būs pirmās. Mārtiņam Pļaviņam labākais sasnieguma Olimpiskajās spēlēs Londonā ir bronzas medaļa.

“Šī olimpiāde visnotaļ būs savādāka nekā citas, jo skatītāji tikai vietējie, internacionāls nekas nebūs, bet nu man priekš pirmās reizes derēs,” saka pludmales volejbolists.

Pirms došanās uz olimpiskajām spēlēm abi volejbolisti Latvijā trenēsies līdz 20. maijam, vēlāk startēs Sočos, Krievijā un vēlāk arī Čehijā.

Sportisti atzīst, ka Olimpiskās spēles, protams, ir īpašas, taču arī visi čempionāti līdz tam ir ne mazāk svarīgi, jo tie ļauj sagatavoties un noskaņoties svarīgajiem startiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm