tv3.lv

Vai Dimantu līgas posms Oslo sagādās pārsteigumus un augstvērtīgus rezultātus?

Ceturtdien, 9.jūnijā, kanāls Viasat Sport Baltic piedāvā Dimanta līgu vieglatlētikā – sezonas septīto posmu Norvēģijas galvaspilsētā Oslo. Nenokavē Dimanta līgu ekskluzīvi kanālā Viasat Sport Baltic!

2016. gada 9. jūnijā 11:52

Dimanta līgas Oslo posma programma ir piesātināta ar vairākām ļoti interesantām un daudzsološām disciplīnām, no kurām izcelt kādu īpaši ir praktiski neiespējami. Var pavisam droši apgalvot, ka interesanti būs visām gaumēm! Viens no gaidītākajiem notikumiem – 200 metru sprints dāmām. Tajā savā starpā atkal tiksies spožākā Eiropas sprintere Dafne Šipersa no Nīderlandes un Elaine Tompsone no Jamaikas, kura 200 metru distancē par sevi lika runāt  jau pagājušajā gadā, bet visos lielākajos mačos vienmēr bijusi mazliet aiz holandietes. Kā būs viņu pirmajā tikšanās reizē šogad?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Ļoti augstvērtīgi rezultāti sagaidāmi no Āfrikas skrējējiem, kuri šogad jau ne reizi vien ir apdraudējuši Pasaules rekordus. Līdz šim mazliet pietrūcis, bet tieši Oslo ir tā vieta, kur sacensībās allaž uzrādīti teicami rezultāti, šeit ir sasniegti ļoti daudzu valstu rekordi. Jāņem arī vērā, ka lielākajai daļai Āfrikas skrējēju, šie būs gandrīz pēdējie mači pirms viņu nacionālajām sacensībām, kurās noskaidrosies Rio olimpisko spēļu dalībnieki. Labā formā jābūt arī eiropiešiem, kam tuvojas Eiropas čempionāts.

Lai arī šoreiz Oslo neredzēsim nevienu Latvijas sportistu, ar interesi gaidāma šķēpmetēju mači kungiem. Līdz šim, Pasaules vadošie šķēpmetēji ar īpašiem rezultātiem nav izcēlušies. Īstu “uguņošanu” ceturtdienas vakarā var sarīkot kārtslēcēji, starp kuriem būs rekordists Reno Lavilinjē no Francijas un kanādietis Šons Bārbers. Tāpat ar lielu interesi varam gaidīt kungu 100 metru sprintu. Tajā šoreiz nebūs slavenais amerikānis Džastins Getlins, bet startēs nu jau 40 gadu slieksni pārkāpušais Kims Kolinss, kurš no ceturtdienas vakara skrējiena dalībniekiem, šosezon bijis visātrākais – 9,93 sekundes…”

Dimanta līga vieglatlētikā kanālā Viasat Sport Baltic:

Ceturtdien, 9.maijā:

21:00 Dimanta līga vieglatlētikā. Oslo

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm