Vismane Beļģijas ITF turnīrā sasniedz ceturtdaļfinālu

Latvijas tenisiste Daniela Vismane ceturtdien sasniedza ceturtdaļfinālu Beļģijā notiekošajā Starptautiskās tenisa federācijas (ITF) Kokseides W-25 sērijas turnīrā, kas viņai ir pirmās sacensības pēc traumas izdziedēšanas.

11. augustā 20:18

Latvijas trešā rakete Vismane (WTA 277.), kura šajā turnīrā izsēta ar otro numuru, otrās kārtas spēlē ar rezultātu 7-5, 6-1 pārspēja mājinieci Aksanu Marēnu (WTA rangā neatrodas).

Pirmajā setā Latvijas tenisiste nonāca iedzinējos ar 3-5, bet uzvarēja četrus geimus pēc kārtas un guva panākumu setā. Latviete uzvarēja desmit no 11 mača pēdējiem geimiem.

Ceturtdaļfinālā viņa tiksies ar citu beļģieti Laru Saldenu (WTA 396.). Labāko astoņnieka sasniegšana Vismanei dod deviņus WTA ranga punktus.

Vismanai šis ir pirmais turnīrs kopš jūlija sākuma, kad tobrīd Latvijas otrā rakete Liepājas W-60 turnīrā iedzīvojās savainojumā. Pirmajā kārtā viņa ar 6-0, 6-2 pārliecinoši pieveica japānieti Ramu Uedu (WTA 781.).

Tikmēr Miķelis Lībietis savu atgriešanos ITF tūrē noslēdza ar zaudējumu Monastiras M-15 sērijas dubultspēļu turnīra otrajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā.

Lībietis, spēlējot pārī ar Monako tenisistu Roko Pjati, ar 3-6, 6-1, 9:11 zaudēja portugālim Valentīnam de Karvaļu un tunisietim Anisu Gorbelam, kuri izsēti ar trešo numuru. Latvijas tenisists turnīru noslēdza ar diviem ATP dubultspēļu ranga punktiem.

Lībietim šis bija pirmais ITF turnīrs kopš 2017.gada. Turpat Monastirā viņš lūkos iekļūt nākamnedēļ gaidāmajā vienspēļu turnīrā.