tv3.lv

Ostapenko ar Nikulesku sasniedz Dohas dubultspēļu turnīra finālu

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko ceturtdien Dohas “WTA 500” dubultspēļu turnīra pusfinālā pārī ar rumānieti Moniku Nikulesku izcīnīja uzvaru.

2021. gada 4. martā 18:14

Latvijas/Rumānijas duets pusfinālā ar 2-6, 6-3, 10:8 uzvarēja turnīra favorītes no Čehijas Barboru Krejčikovu un Kateržinu Sinjakovu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apņēmīgāk spēli iesāka Ostapenko ar pārinieci. Tenisistes ātri panāca 1-0, bet pēc tam divos mēģinājumos nespēja atņemt pretiniecēm servi. Trešajā geimā čehietes mainīja spēles gaitu un neļāva Latvijas/Rumānijas pārim pat gūt punktu, panākot 2-1. Ostapenko ar pārinieci tikpat ātri atguva zaudēto, bet čehietes piektajā geimā tika galā ar Latvijas tenisistes servi un otro reizi atņēma pretiniecēm servi – 3-2.

Nākamajā izspēlē Čehijas duets vēlreiz savu servi nezaudēja un ieguva divu geimu pārsvaru ar rezultātu 4-2. Latvijas/Rumānijas duets nākamajā geimā pie Nikulesku serves vēlreiz zaudēja punktu, bet astotajā geimā čehietes pie rezultāta 40:30 izservēja uzvaru setā – 6-2.

Otrā seta ievadā servēja Ostapenko, un viņas duets geimu uzvarēja. Arī Čehijas duets nosargāja savu servi, bet trešajā geimā tas neizdevās Nikulesku. Latvijas/Rumānijas pāris pretiniecēm neļāva atrauties un nākamajā izspēlē atguva zaudēto servi, panākot neizšķirtu 2-2. Ostapenko ar pārinieci izšķirošo pārsvaru ieguva astotajā geimā, kad ar otro mēģinājumu atņēma pretiniecēm servi un ieguva divu geimu pārsvaru 5-3. Nākamajā izspēlē Ostapenko izservēja uzvaru setā.

Lai arī taibreika sākumā abi pāri pa reizei prata atņemt pretiniecēm servi, pēc astoņiem geimiem rezultāts bija neizšķirts 4:4. Nākamajās astoņās izspēlēs abi dueti viens otram regulāri atņēma serves līdz rezultāts vēlreiz bija neizšķirts 8:8. Ostapenko nākamajā izspēlē piespieda pretinieci kļūdīties un vēlreiz atņēma servi, panākot 9:8. Uzreiz pēc tam Latvijas tenisiste izpildīja netveramu servi un nokārtoja uzvaru mačā.

Par fināla sasniegšanu uzvarētājas katra nopelnīja pa 305 WTA dubultspēļu ranga punktiem.

Finālā Latvijas/Rumānijas duets tiksies ar Nikolu Meličeru no ASV un Demi Shūrsu no Nīderlandes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm