tv3.lv

Nevakcinētie tenisisti ”Australian Open”, visticamāk, piedalīties nevarēs

Austrālijas atklātajā tenisa čempionātā, visticamāk, nevarēs startēt sportisti, kuri nav saņēmuši vakcīnu pret Covid-19, tādējādi ir apdraudētas serba Novaka Džokoviča iespējas aizstāvēt savu čempiona titulu.

2021. gada 19. oktobrī 12:32

Viktorijas štata premjerministrs Dens Endrūss otrdien paziņoja, ka neparedz iespējas attiecībā uz janvārī gaidāmā “Grand Slam” turnīra dalībniekiem pieļaut izņēmumus noteikumiem par obligāto vakcināciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nedomāju, ka nevakcinēti tenisisti saņems vīzu, lai ierastos šajā valstī,” pauda Endrūss.

“Vīrusam ir vienalga, kurā vietā tenisa rangā esi vai cik daudz “Grand Slam” turnīrus esi uzvarējis,” piebilda politiķis.

“Un, ja viņi saņems vīzu, iespējams, viņiem būs jāievēro vairāku nedēļu karantīna, kas uz citiem spēlētājiem netiks attiecināta,” klāstīja Viktorijas štata premjers.

Pasaules pirmā rakete Džokovičs publiski paudis iebildumus pret vakcīnām un atteicies atklāt, vai ir vakcinējies pret Covid-19.

Pēdējo trīs gadu “Australian Open” čempions Viktorijas štata galvaspilsētā Melburnā notiekošajā turnīrā varētu gūt savu 21.uzvaru kādā no lielajiem tenisa turnīriem, kas būtu jauns rekords.

“Situācija ir tāda, kāda ir. Es joprojām nezinu, vai došos uz Melburnu,” sportists teicis Serbijas laikrakstam “Blic”. “Es neatklāšu savu vakcinācijas statusu, tā ir privāta lieta un nepiemērots jautājums,” viņš uzsvēra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pašlaik cilvēki iet par tālu, uzdodot jautājumus un nosodot cilvēku. Gan sakot jā, gan nē, gan varbūt un es domāju par to, tas tiks ļaunprātīgi izmantots,” sūkstījās serbs, kurš kopumā deviņas reizes uzvarējis “Australian Open”.

“Protams, ka es vēlos doties, Austrālija man ir veiksmīgākais “Grand Slam” turnīrs. Es vēlos piedalīties. Man patīk šis sporta veids un man joprojām ir motivācija,” sacīja Džokovičs.

Viņš piebilda, ka viņa rīcībā esošā informācija liecina, ka galīgais lēmums par nosacījumiem Austrālijā tiks pieņemts divu nedēļu laikā.

Tāpat Endrūss pieļāva, ka vakcinācija pret Covid-19 tiks prasīta visiem, kas vēlētos apmeklēt Pirmās formulas Austrālijas “Grand Prix” izcīņu.

“”Grand Prix” ir aprīlī, nedomāju, ka “Grand Prix” apmeklēs pūļi cilvēku, kas nav saņēmuši divas vakcīnas devas,” paziņoja Viktorijas štata premjerministrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viktorijas štatā ir noteikts, ka profesionāliem sportistiem, kā arī daudzās citās nozarēs strādājošajiem ir jābūt vakcinētiem pret Covid-19.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm