tv3.lv

Vēro internetā video reportāžas no Verpakovska un Porzinģa rīkotās labdarības spēles

Šo svētdien, 12. jūnijā, plkst. 17.00  Liepājas Olimpiskajā centrā notiks labdarība pasākums, basketbola šovs ar Pasaules un Latvijas mēroga superzvaigžņu dalību!

2016. gada 11. jūnijā 11:36

Laukumā tiksies divas komandas, kuras vadīs divi draugi Liepājnieki, leģendāri pasaulslaveni sportisti – nu jau stabilā NBA zvaigzne Kristaps Porziņģis un viena no Latvijas futbola spilgtākajām personībām – Māris Verpakovskis!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Labas ziņas ir tādas, ka Overtime TV rubrikas Viktorijas Zona vadītāja un portāla Skaties.lv sporta redaktore Viktorija Kamaza veiks ekspres intervijas un reportāžas ar labdarības spēles dalībniekiem, kuras varēsi vērot tiešraidē, pieslēdzoties Facebook lapā Passport.

Video:

Abi komandu kapteiņi savās komandās pulcējuši kopā dažādas Latvijas sabiedrībā populāras personības no dažādām sporta un izklaides nozarēm – dalību pasākumā un vēlmi pierādīt sevi basketbola laukumā apstiprinājuši – Valdis Valters, Viktors Dobrecovs, Andris Bulis, Edgars Šneps, Renārs Kaupers, Anete Žogota – Jēkabsone, Jānis Jubalts, Jānis Ikaunieks, Ineta Radēviča, Renārs Zeltiņš, Andris Keišs, Mareks Zuntners, Uvis Helmanis, Intars Rešetins, Jānis un Mārtiņš Porziņģi, Kristaps Grebis, un daudzi citi. Komandas vadīs pieaicinātie treneri – Tālis Porziņģis un Edvīns Sprūde.

Pasākumā spēles starplaikos paredzēti dažāda rakstura priekšnesumi un pārsteigumi, kā arī norisināsies labdarības izsole, kurā būs izdevība iegādāties dažādas ekskluzīvas lietas, kā piemēram abu kapteiņu spēles kreklus ar autogrāfiem, kas noteikti kļūs par pasaules kolekcionāru aprindās ļoti pieprasītu un augsti novērtētu vērtību, kā arī pašas spēles ekskluzīvos kreklus ar abu komandu dalībnieku autogrāfiem, utml.

Visi pasākuma ieņēmumi tiks novirzīti labdarībai, kuras pamatmērķis dot iespēju un palīdzēt Liepājas maznodrošināto ģimeņu bērniem nodarboties ar sportu – sadarbojoties ar Liepājas sociālo dienestu un sporta pārvaldi, tiks apzināti tie, kam šī palīdzība visvairāk ir nepieciešama.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm