tv3.lv

Šveices izlases futbolists Šakiri pasmejas: Ceru, ka Puma neražo prezervatīvus

Šveices izlases futbolists Džerdans Šakiri, ironizējot par svētdien Eiropas čempionāta finālturnīra A apakšgrupas spēlē piedzīvoto, kad viņa pārstāvētās komandas spēlētājiem mačā ar Franciju tika saplēsti četri krekli, izteica cerību, ka kreklu ražotāju kompānija Puma neražo prezervatīvus.

2016. gada 20. jūnijā 19:57

A apakšgrupas spēlē starp Šveici un Franciju pirmajā puslaikā neizturēja šveiciešu spēlētāju Admira Memedi, Briela Embolo, Blerima Džemaili un Granita Džakas krekli, piedevām Džakam to nācās mainīt arī otrajā puslaikā. “Ceru, ka Puma neražo prezervatīvus,” par futbolam neraksturīgo situāciju intervijā Šveices raidorganizācijai SRF pirmdien ironizēja Šakiri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šveices izlases tehniskais partneris, kas piegādā ekipējumu, ir Vācijas kompānija Puma, kura pirmdien veica iekšēju izmeklēšanu, konstatējot, ka vainojams ir nekvalitatīvais materiāls, kurš arī cietis ražošanas procesā, kas noticis Turcijā.

FOTO: šveiciešu saplēstie krekli mačā ar Franciju

Kompānija neslēpa, ka kopumā spēles laikā tikuši saplēsti vai ieplīsuši par septiņi krekli. Puma, kura šajā čempionātā “apģērbj” piecas komandas, uzsvēra, ka pirms tam desmit mačos, kuros piedalījušās šīs piecas komandas, līdzīgas problēmas nav konstatētas. “Kompānija nožēlo notikušo un atvainojas Šveices Futbola asociācijai un tās futbolistiem,” teikts Puma paziņojumā. Puma sporta formu piegādā arī Austrijas, Čehijas, Itālijas un Slovākijas izlasēm.

Interesanti, ka krekli nebija vienīgie, kas plīsa šajā spēlē. Vienā no epizodēm neizturēja un pārplīsa arī Adidas ražotā bumba.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm